Çukurova Balkon

Boyner, YKM ile birleşme işlemine ilişkin SPK onayını yayınladı!

Boyner, YKM ile birleşme işlemine ilişkin SPK onayını yayınladı! Boyner, YKM ile birleşme işlemine ilişkin SPK onayını yayınladı!

Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Boyner, YKM ve YKM Pazarlama ile birleşme işlemine ilişkin SPK onayını yayınladı.


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!


Boyner tarafından yapılan açıklama şöyle;


SPK'nın 13.06.2014 tarih ve 2014/17 No'lu Haftalık Bülteninde yayınlanmış olan kararı ile; 03.03.2014 tarihli Özel Durum Açıklamamız ile duyurmuş olduğumuz ve Yönetim Kurulumuz'un 03.03.2014 tarihli kararına konu; Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.'nin, Türk Ticaret Kanunu, Sermaye Piyasası Kanunu ve Kurumlar Vergisi Kanunu'nun ilgili hükümleri ile Kurulumuzun II-23.2 sayılı "Birleşme ve Bölünme Tebliği" hükümleri çerçevesinde, doğrudan ve/veya dolaylı olarak sermayesinin %100'üne sahip olduğu Yeni Karamürsel Giyim ve İhtiyaç Maddeleri Ticaret ve Sanayi A.Ş. ve Yeni Karamürsel Giyim ve İhtiyaç Maddeleri Pazarlama A.Ş.'yi devralması suretiyle gerçekleşecek kolaylaştırılmış usulde birleşme işlemine ilişkin hazırlanan duyuru metnine onay verilmesine yönelik talebimiz olumlu karşılanmıştır.