30 / 05 / 2023

Broderi Narin'den ekstra fırsat günleri

Broderi Narin'den ekstra fırsat günleri

Mahmutbey'deki fabrika satış mağazasında "Fırsat Köşesi" kampanyası ile 2008 yaz ürünlerini metresi 5 TL'den satışa sunan Broderi Narin, şimdi de anlaşmalı bankalar ile artı 3 ya da artı 6  taksit olanağı sağlıyorBroderi Narin, Haziran ayı boyunca devam edecek kampanya ile 2008 Summertime koleksiyonu içinde yer alan ürünleri 5 TL'den satışa sunuyor. Broderi Narin yeni perde yaptıracak olanlar veya tül ve perdesini yenilemek isteyenler için şimdi de artı taksit olanağı sağlıyor. 

Finansbank, Garanti Bankası, HSBC, İş Bankası ve Yapı Kredi Bankası kart sahipleri, Broderi Narin'in tüm koleksiyon ve fırsat köşesi ürünlerine 30 Haziran'a kadar artı üç taksit imkanı ile sahip olabilecekler. Akbank kredi kartı sahipleri ise 31 Temmuz'a kadar artı 6 taksit avantajından yararlanabilecekler. 

Broderi Narin'in renk ve desen çeşitliliği ile müşterilerine görsel bir şölen sunan fabrika satış mağazasında, yeni sezon koleksiyonlarının yanı sıra, dünyaca ünlü diğer markaları taşıyan ithal ürünler de yeralıyor. 
Geri Dön