01 / 12 / 2022

Bugün çeyrek, yarım, ata altın ne kadar? 30 Eylül Cuma 22 ayar bilezik kaç TL?

Bugün çeyrek, yarım, ata altın ne kadar? 30 Eylül Cuma 22 ayar bilezik kaç TL?

Altın fiyatları 30 Eylül 2022 çeyrek, yarım, ons, cumhuriyet altını vatandaşların gündeminde yer alıyor. Altın almak isteyenler ya da yatırımcılar 22 ayar bilezik kaç TL? şeklinde araştırmalar yapıyor. İşte 30 Eylül 22 ayar bilezik fiyatı!Altın fiyatları piyasaların açık olduğu haftanın beşinci gününde yani 30 Eylül Cuma günü altın fiyatları sorgulanıyor. Altın 30 Eylül 2022 günü çeyrek altın ne kadar? Altın, yatırım yapmak isteyen vatandaşlar tarafından bugünlerde çok sık takip edilmektedir. 30 Eylül Cuma günü altın fiyatlarında meydana gelen hareketlenme altın alacaklar tarafından araştırılıyor.

Bugün çeyrek, yarım, ata altın ne kadar? 30 Eylül Cuma 22 ayar bilezik kaç TL?

Haftanın beşinci gününde altın fiyatları ons altının ve dolar kurunun etkisiyle değişim yaşamaya devam ediyor. Altın fiyatlarına dair son güncel rakamlar, haftanın beşinci gününe nasıl başladığı altın yatırımcısı tarafından merak ediliyor. Altın fiyatları, Fed’in büyük ölçekli faiz artırımlarına gitmesi ve bu artırımlara devam etmesinin altının çekiciliğini azaltmasıyla 2021’den bu yana en büyük çeyrek dönemdeki kaybını vermeye hazırlanıyor. Altının spot piyasadaki ons fiyatı TSİ 0605 itibarıyla yüzde 0.1 artarak 1,661.04 dolara yükseldi.

İşte altına dair merak edilen soruların cevapları…
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön