05 / 07 / 2022

Bulvar Loft İncek ne zaman teslim?

Bulvar Loft İncek ne zaman teslim?

Firma: Akfen İnşaat

Proje: Bulvar Loft

Bulvar Loft Konutları 320 bin TL'den başlayan fiyatlarla Akfen İnşaat tarafından Ankara'da hayata geçirildi. Peki Bulvar Loft İncek ne zaman teslim?Akfen İnşaat imzası taşıyan Bulvar Loft projesi  Ankara  İncek Gölbaşı bölgesinde hayata geçirildi. 1+1'den 5+1'e kadar konut seçeneklerine yer verilen projede 16 farklı tipte toplam 822 daire yer alıyor. 


Bulvar Loft Akfen Evleri 37 dönüm arazi üzerine inşa ediliyor. Ankara Bulvar Loft ödemeleri yüzde 20 peşinat sonrasında yüzde 20'lik kısım 23 ay taksitlendirilerek ödenebiliyor. 


Ankara Bulvar Loft Konutları'nda daire büyüklükleri 66 metrekare ile 350 metrekare arasında değişiyor. Proje altı blok olarak planlandı. Bulvar Loft İncek ne zaman teslim?

Bulvar Loft Evleri Aralık 2018 tarihinde teslim edilecek. Bulvar Loft fiyat listesi 320 bin TL'den başlıyor ve 1 milyon 475 bin TL'ye kadar yükseliyor. 


İncek Bulvar Loft Evleri'nde yürüyüş parkuru, sauna, fitness, yüzme havuzu, spor alanları, çocuk oyun alanları, kapalı otopark gibi özellikler de sunuluyor. 


Bulvar Loft Tanıtım Ofisi: Kızılcaşar Mah. No: 7A/1 Yavuz Sultan Selim Bulvarı İNCEK / GÖLBAŞI / ANKARA


Bulvar Loft iletişim:

Tel:444 83 38

Web: bulvarloft.com.tr

Gizem Yılmaz/Emlakkulisi.com


projeye sor