25 / 06 / 2022

Bursa Prestij Elit projesinde teslimler başladı!

Bursa Prestij Elit projesinde teslimler başladı!

Prestijli yaşam alanlarının mimarı Bakyapı’nın Bursa Osmangazi’de hayata geçirdiği Bursa Prestij Elit projesinde teslimler başladı.Her projesinde bulunduğu lokasyona değer kazandıran Bakyapı, Bursa Prestij Elit projesinde yatırımcılarına sağladığı kazançla, bunu bir kez daha kanıtladı. Akpınar için adeta bir prestij unsuru olarak görülen proje, henüz teslim aşamasındayken elde ettiği 50’ye varan prim ile dikkat çekiyor. 


Sektörde örnek gösterilen şirket

Projenin henüz inşaat aşamasındayken sunduğu kazancın, teslimlerin ardından da artarak devam edeceğini beklediklerini ifade eden Bakyapı Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Bakgör, “Her projemizde olduğu gibi Prestij Elit’te de yatırımcılarımızı en üst düzey yaşam alanlarıyla tanıştırırken, onlara kazançlı yatırım fırsatı sunmanın mutluluğu içerisindeyiz. Geçtiğimiz yıl henüz inşaat aşamasındayken, 2017 Haziran’da teslimlere başlayacağımızı söylemiştik. Bu sözümüzü yerine getirmenin huzurunu yaşıyoruz.  Yatırımcılarımıza vaat ettiklerimizi, bugüne kadar yerinde ve zamanında gerçekleştirerek onların güvenini kazandık.  Bu sayede sektörde örnek gösterilen bir şirket olarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Projemizin 2’nci etabını da yine söz verdiğimiz tarihte, Eylül sonunda teslim edeceğiz.” dedi.


Yüksek prim, yüksek kira getirisi

Veysel Bakgör, projeye ilişkin şu bilgileri verdi:

 “Bursa’nın Akpınar bölgesinde, 60 bin metrekare büyüklüğe sahip arazide yükselen projemiz, 168-192 metrekare aralığında geniş metrekareli dairelerden oluşuyor. Projemizde yer alan 


3+1 dubleksler 168 ve 192 metrekare, 4 +1 daireler 186 metrekare’‘lik bir alana sahip. Projemiz yatırımcılarımızın tüm ihtiyaçlarını karşılayacak tüm sosyal donatılara sahip. Yüksek prim potansiyeli yatırımcılarımız için yüksek kira getirisi de sağlayacak.”


Şehrin tam ortasında elit bir yaşam alanı

Proje, Bursa Osmangazi’de önemli noktalara hâkim merkezi bir lokasyonda konumlanıyor. Koru Park AVM’ye yakın bir konumda yer alan Bursa Prestij Elit, sosyal tesisi, proje konsepti ve kullanılan malzeme ve özenli işçiliği ile proje olarak bölgede fark yaratıyor.


http://www.prestijelit.com/