Bursa Yeşilyayla'ya modern aile sağlığı merkezi!

Bursa Yeşilyayla'ya modern aile sağlığı merkezi!Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Yıldırım Belediyesi, Yeşilyayla Mahallesi'ne aile sağlığı merkezi inşa ediyor.


 

Yıldırım Belediyesi ile Aslanoba A.Ş. arasında aile sağlığı merkezi yapımı için bir protokol imzalandı. Yıldırım Belediyesi'nde yer alan habere göre, Yıldırım Belediyesi Planlama ve Kentsel Gelişim Merkezi’nde Başkan İsmail Hakkı Edebali ve Aslanoba A.Ş. adına Ali Aslanoba’nın imzaladığı protokol törenine AK Parti Yıldırım Meclis Üyesi Zekeriya Ayışık ile AK Parti Bursa eski İl Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Cihat Bay da katılım gösterdi. İnşa edilecek aile sağlığı merkezinin adı Yeşilyayla Mahallesi Hatice Aslanoba Aile Sağlığı Merkezi olacak. İmza töreninde açıklamalar yapan Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, hayırsever işadamı Ali Aslaoba’ya teşekkür ederek, “Örnek bir davranış sergileyen Ali Aslanoba’ya Yıldırımlılar adına teşekkür ediyorum. Bütün hayırseverlerimizi de insanlara faydalı olacak kalıcı hizmetler yapmaya davet ediyorum” diye konuştu.

 

VATANDAŞLARIN BEKLENTİLERİNİ KARŞILIYORUZ

 

Öncelikli amaçlarının vatandaşların günlük hayatlarını kolaylaştıracak çalışmalar gerçekleştirmek olduğunu belirten Başkan İsmail Hakkı Edebali, “Hemşehrilerimizin mahallelerinde aile sağlığı merkezi istediklerini biliyoruz. Biz de vatandaşlarımızın bu isteklerine cevap vererek ilçemize bugüne kadar 15’in üzerinde aile sağlığı merkezi kazandırdık. Bu çalışmaları yaparken de sağ olsun Ali Bey, yeni yapılacak bir merkezin bütçesini karşılama talebinde bulundu. Kendisine bu örnek davranışından dolayı teşekkür ediyorum. Hayırseverimiz Ali Aslanoba’nın yapacağı katkı ile aile sağlığı merkezini kısa sürede bitireceğiz” dedi.
 

BAŞKAN EDEBALİ’DEN ÇAĞRI

 

Yeşilyayla Mahallesi’nde aile sağlığı merkezinin ihtiyaç olduğunu belirten Başkan Edebali sözlerini şu şekilde tamamladı: “İnsanlarımızın günlük hayatını kolaylaştıracak kalıcı bir hizmeti gerçekleştireceğiz. Modern şartlarda hem insanlarımız sağlık hizmeti alacak hem de hekimlerimiz fiziki şartları iyi bir ortamda daha iyi hizmet verebilecekler. Merkezimize adını veren merhume Hatice Aslanoba’ya Allahtan rahmet diliyor, insanların hayır dualarını alacak kalıcı hizmete katkısı olacak Ali Aslanoba’yı da tebrik ediyorum”