Business Fikirtepe projesi!

Business Fikirtepe projesi!

Firma: SVR Gayrimenkul Yatırım

Proje: Businist Office


Ofis fiyatlarının metrekare bazında 4 bin dolar ile 6 bin dolar arasında değiştiği Business Fikirtepe projesi kapsamında yer alan ofisler 45 metrekare ile 320 metrekare arasında değişen alanlara sahip...


Ödemelerde banka kredisi kullanılan Business Fikirtepe projesi, toplam 393 adet ofis ve 22 adet dükkandan meydana geliyor. Proje, Selimoğlu, Vartaş ve Rocher Yapı ortaklığıyla kurulan SVR Grup tarafından inşa ediliyor. 


3 blok halinde yükselen Business Fikirtepe fiyatları metrekare bazında 4 bin dolardan başlayarak değişiyor. Projede yer alan ofisler metrekaresi 4 bin dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. 


2 etaptan oluşan Business Fikirtepe projesi, İstanbul Anadolu yakası Kadıköy ilçesine bağlı Fikirtepe bölgesinde yükseliyor. Projede yer alan ofislerin satış sürecine devam ediliyor.


Business Fikirtepe projesi!


Business Fikirtepe teslim tarihi 2016 yılı ilk çeyreği olarak belirlendi. Proje lokasyon olarak; Boğaz Köprüsü'ne, Bağdat Caddesi'ne, Fenerbahçe Marina'ya, metroya, E-5'e ve Marmaray'a yakın uzaklıkta hayata geçiriliyor. 


Business Fikirtepe projesi, 500 milyon TL yatırım bedeli ile konumlanıyor. Projede yer alan dükkanların alanları 60 metrekareden başlayıp, 380 metrekareye kadar yükseliyor.


Selimoğlu Businist Office projesi!

http://www.emlakkulisi.com/selimoglu-businist-office-projesi/261759


Businist Office projesi fiyat!

http://www.emlakkulisi.com/businist-office-projesi-fiyat/260552


Businist Office Fikirtepe teslim tarihi!

http://www.emlakkulisi.com/businist-office-fikirtepe-teslim-tarihi/260414


Businist Office ödeme planı! 

http://www.emlakkulisi.com/businist-office-odeme-plani/259262


Business Fikirtepe iletişim:

Telefon: 0 216 407 24 00- 444 60 13

Web: www.businist.com

Merve AKDOĞAN/Emlakkulisi.com


projeye sor