31 / 03 / 2023

Büyükçekmece için yeni projeler hazırlanıyor!

Büyükçekmece için yeni projeler hazırlanıyor!

Büyükçekmece Belediye personeli yeni projeler geliştirmek için Avrupa İşletmeler Ağı ve Teknopark Sorumluları ile belediye hizmet binasında buluştu.Büyükçekmece Belediyesi'nde yer alan habere göre, Belediye hizmet binasında yapılan tanıtım toplantısına belediyedeki birimler katılarak bugüne kadar Büyükçekmece Belediyesi tarafından yapılan faaliyetler ve hayata geçirilebilecek projeleri masaya yatırdı.

Büyükçekmece Belediyesi ve Avrupa İşletmeler Ağı ve Teknopark sorumluları toplantının sonunda belediye birimleri arasında proje geliştirme birimini kurarak ileriki dönemlerde Avrupa Birliği projeleri konusunda ortak projeler üreteceklerini dile getirdi.

“Güzel projelere imza atacağız”

Büyükçekmece’de önemli çalışmalara imza atıldığını dile getiren Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, “Büyükçekmece’nin mutluluk şehri olarak bilinmesinde belediyemizin faaliyetleri de etkili olmuştur. Çalışmalarımıza her zaman için ‘Önce insan’ diyerek başladık. Vatandaşlarımızın huzur ve refahı bizim için her şeyden önce gelir. Bu yüzden Büyükçekmece Belediyesi olarak hep insan odaklı çalışmalar hayata geçirdik. Avrupa İşletmeler Ağı ve Teknopark sorumluları belediye personeliyle bir araya gelerek verimli bir toplantı gerçekleştirdi. Gelecekte birlikte güzel projelere imza atacağız” diye konuştu.

 

Avcılar ve Büyükçekmece için plan talebi!
Geri Dön