çamlıbahçe Evleri'nde 2 milyon 700 bin dolara! Hemen teslim!

çamlıbahçe Evleri'nde 2 milyon 700 bin dolara! Hemen teslim! çamlıbahçe Evleri'nde 2 milyon 700 bin dolara! Hemen teslim!

Kaynak Yapı"nın çamlıbahçe Evleri projesinde villa fiyatları 2 milyon 700 bin dolar olarak belirlendi. Villalar sahiplerine natamam olarak hemen teslim ediliyor¦

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Toplam 7 bin metrekarelik alana inşa edilen çamlı Bahçe Evleri'nde yüzde 90 yeşil alan bulunuyor. İnşaat için yüzde 10'luk bölüm ayrıldı. 2008 yılının Temmuz ayında inşaatına başlanan projede tüm villaların yapımı geçtiğimiz Nisan ayında tamamlandı.
Üsküdar Kısıklı'da, Kaynak Yapı tarafından inşa edilen ve toplam yedi villadan oluşan çamlı Bahçe Evleri'nde villaların fiyatları 2 milyon 700 bin dolar olarak belirlendi.

çamlı Bahçe Evleri"nde villalar 500 metrekare, taban oturumları 100 metrekare. Ayrıca 1000 metrekarelik de bahçeleri bulunuyor. Krediye uygun olan villalar natamam olarak hemen teslim ediliyor.

çamlı Bahçe Evleri'nde villaların giriş katında salon, mutfak, rüzgarlık, tuvalet ve antre bulunuyor. Giriş katlar 124 metrekare olarak tasarlandı. Birinci katta ise ebeveyn yatak odası, giyinme odası, ebeveyn banyo, misafir yatak odası ve banyosu, balkon, çocuk yatak odası, antre, galeri boşluğu var, alanı 161 metrekare. çatı katlarında teras ,yatak odası, banyo, şark salonu mevcut. Toplam alanı 53 metrekare. 120 metrekarelik bodrum katlarda ise hobi odası, tuvalet, yardımcı odası, yardımcı banyosu, çamaşır odası, teknik oda yer alıyor.

0216 328 60 28

www.camlibahceevleri.com


Nagihan Arat/Emlakkulisi.com

pus