01 / 02 / 2023

Caprice Gold İstanbul fiyat listesi!

Caprice Gold İstanbul fiyat listesi!

Firma: Jetpa Holding

Proje: Caprice Gold

Caprice Gold İstanbul fiyat listesi bilgileri için haberimizden yararlanabilirsiniz. ORA AVM yanında yükselen Bayrampaşa Caprice Gold İstanbul projesinin inşaat çalışmalarının 2013 yılı sonunda bitirilmesi hedefleniyor...
Jetpa Holding tarafından inşa edilen  Caprice Gold  projesi İstanbul Avrupa yakasında Bayrampaşa ilçesinde yükseliyor. Caprice Gold İstanbul fiyat listesi bilgilerinden önce Caprice Gold Bayrampaşa detayları hakkında bilgi verelim.


Bayrampaşa Caprice Gold projesi 234 özel saray odası, 300 adet saray odası ve 14 adet kral dairesinden meydana geliyor. Caprice Gold Bayrampaşa projesi 20 bin metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor.


Bayrampaşa Caprice Gold İstanbul projesinde odalar 17 metrekare ile 34 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip. Tek blok olarak inşa edilen Caprice Gold Bayrampaşa projesi 26 katlı olarak yükseliyor.Caprice Gold İstanbul fiyat listesi!


Caprice Gold İstanbul fiyat listesi için 444 44 25 numaralı telefonundan Bayrampaşa Caprice Gold satış ofisi ile görüşerek proje hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Caprice Gold Bayrampaşa teslim tarihi 2013 Aralık olarak belirtiliyor.


Bayrampaşa Caprice Gold nerede?

Caprice Gold Bayrampaşa adres :  Bayrampaşa, Forum İstanbul, ORA AVM yanı, 34035 İstanbulCaprice Gold İstanbul iletişim

Telefon: 444 44 25

Web Adresi: www.caprice.com.tr

Gülcihan YELKENCİ/Emlakkulisi.com


projeye sor

Geri Dön