Çatalca Belediyesi Ocak Ayı Toplantısı 2. Birleşimi yapıldı!

Çatalca Belediyesi Ocak Ayı Toplantısı 2. Birleşimi yapıldı! Çatalca Belediyesi Ocak Ayı Toplantısı 2. Birleşimi yapıldı!

Çatalca Belediye Meclisi Ocak ayı 2. Birleşimi gerçekleşti. 8 Ocak 2016 Cuma günü saat 10:30’da Çatalca Belediyesi Meclis Salonu’nda yapılan toplantıda Plan ve Bütçe Komisyonu’ndan gelen maddeler görüşüldü.
Çatalca Belediye Meclisi Ocak ayı 2. Birleşimi gerçekleşti. 8 Ocak 2016 Cuma günü saat 10:30’da Çatalca Belediyesi Meclis Salonu’nda yapılan toplantıda Plan ve Bütçe Komisyonu’ndan gelen maddeler görüşüldü. Gündemde yer alan maddelerden; “İlçemiz sınırları içerisinde yapılacak olan inşaatlardan, ruhsat aşamasında numarataj güncelleme harcı bedelinin alınması ile ilgili Plan ve Bütçe Komsiyon raporunun görüşülmesi” gündem maddesi oylanarak, ilgili müdürlüğe iade edildi. Diğer gündem maddesi, “2464 Sayılı Belediye Gelirleri Kanununun mükerrer 44. maddesine göre ‘Belediyemizin Çevre Temizlik Vergisi uygulamasındaki derecelerinin güncellenmesi’ ile ilgili Plan ve Bütçe Komisyon raporunun görüşülmesi” gündem maddesi ise oylanarak kabul edildi. Çatalca Belediyesi