Çekmeköy Prestij Serhad Yapı tarafından yükseliyor!290 bin liraya!

Çekmeköy Prestij Serhad Yapı tarafından yükseliyor!290 bin liraya! Çekmeköy Prestij Serhad Yapı tarafından yükseliyor!290 bin liraya!

Firma: Sehad Yapı

Proje: Çekmeköy Prestij

İstanbul Anadolu Yakası Çekmeköy Taşdelen'de Serhad Yapı yeni bir proje inşa ediyor. Çekmeköy Prestij Serhad Yapı projesinde fiyatlar 290 bin liradan başlıyor...Serhad Yapı İstanbul Anadolu Yakası Çekmeköy Taşdelen'de yeni bir proje inşa ediyor. Toplamda 28 konut ve 16 ticari birimden oluşan proje tek blokta yükseliyor.  Çekmeköy Prestij  Evleri'nde sadece 3 oda 1 salon daire tipi bulunuyor. Projedeki konutların büyüklükleri 125 metrekare olarak tasarlandı. 


Geçtiğimiz aylarda inşaatına başlanan Çekmeköy Prestij Evleri teslimleri 15 ay sonra teslim edilecek. Çekmeköy Prestij fiyatları!


Serhad Yapı tarafından Çekmeköy'de inşa edilen Çekmeköy Prestij fiyatları 290 bin liradan başlıyor. Projede minimum fiyat 290 bin lira iken maksimum fiyat 350 bin lira olarak belirlendi.


Projede peşin ödeme yapılabildiği gibi banka kredisi imkanından da yararlanılabiliyor. Çekmeköy Prestij'de ayrıca yüzde 30 peşinat ödendiğinde firma bünyesinde yer alan ödeme seçeneklerinden de yararlanılabiliyor. 


2 bin 500 metrekare arsa alanı üzerinde yükselen Çekmeköy Prestij Evleri, Taşdelen'in tam girişinde yer alıyor. Taşdelen'de Güngören Mahallesi'nde bulunan proje Turgut Özal Bulvarı üzerinde yükseliyor. 


Serhad Yapı projesi olan Çekmeköy Prestij'de; katlı otopark, yüzme havuzu, spor salonu, çocuk parkı, çocuk oyun alanları, çocuk servisi bekleme odası, orman manzaralı teras bahçe, güvenlik ve yeşil alanlar bulunuyor.
Çekmeköy Prestij iletişim;


Çekmeköy Prestij Adres: Güngören Mah. Turgut Özal Bulvarı No: 10/1 Taşdelen / ÇEKMEKÖY/İST.

Çekmeköy Prestij Telefon: 0216 642 55 40 

Çekmeköy Prestij Web: serhadyapi.com.tr


Melek GÜNER/Emlakkulisi.com


projeye sor