Çekmeköy Taşdelen Tilia ödeme planı!

Çekmeköy Taşdelen Tilia ödeme planı!

Firma: Sur Yapı

Proje: Tilia Evleri

Çekmeköy Taşdelen Tilia ödeme planı ile ilgili bilgileri haberimizden inceleyebilirsiniz. Banka kredisi kullanılabilen ve Sur Yapı tarafından hayata geçirilen projede lansmana özel yüzde 10 indirim sağlanıyor...Çekmeköy Taşdelen Tilia ödeme planı bilgilerine geçmeden önce projenin  genel özelliklerinden bahsedelim. 


Lansmana özel olarak yüzde 10 indirim avantajının bulunduğu Tilia Evleri Anadolu Yakası Çekmeköy Taşdelen'de  Sur Yapı  tarafından inşa ediliyor.


Sur Yapı Tilia, toplam 278 adet konuttan meydana geliyor. Projede 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire seçenekleri yer alıyor.


Çekmeköy Taşdelen Tilia ödeme planı


4 blok halinde yükselen Tilia Evleri için yüzde 25 peşinat verildikten sonra banka kredisi ile ödeme yapılabiliyor.Projedeki dairelerin 14 ay sonra teslim edilmesi hedefleniyor.


Çekmeköy Taşdelen Tilia ödeme planı ile ilgili detaylı bilgi almak için (0216) 508 28 00 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Projede dairelerin büyüklükleri 55 metrekare ile 225 metrekare arasında değişiyor. Çekmeköy Taşdelen Tilia ödeme planı!Telefon: (0216) 508 28 00

Web: www.suryapitilia.com.tr

Gizem Çelik/Emlakkulisi.com


projeye sor