Çengelköy Görkem Evleri satışa çıktı! 750 bin TL'ye 2+1!

Çengelköy Görkem Evleri satışa çıktı! 750 bin TL'ye 2+1!

Firma: Görkem Yapı

Proje: Çengelköy Görkem Evleri


Daire fiyatlarının 750 bin TL'den başlangıç gösterdiği Çengelköy Görkem Evleri projesinde konutlar 2 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon dubleks şeklinde tasarlandı.


Görkem Yapı Grubu'nun hayata geçirdiği Görkem Evleri'nde satışlar başladı. Proje; Anadolu Yakası'nda Çengelköy'de inşa ediliyor.  Çengelköy Görkem Evleri  projesinde 2 oda 1 salon normal daireler ile 4 oda 1 salon dubleksler yer alıyor.  


2 dükkan ve 12 daireden meydana gelen Çengelköy Görkem Evleri'ndeki 2+1 daireler brüt 93.81 metrekare, 107.35 metrekare tasarlanırken 4+1 dublekslerin alanları 185.25 metrekare ve 205.09 metrekare olarak belirlendi. 


Çengelköy Görkem Evleri'nde yer alan dairelerden 2+1'lerin fiyatları 750 bin TL'den ve 4+1 dubleks dairelerin fiyatları ise 1 milyon 500 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 


Çengelköy Görkem Evleri'nde kapalı otopark, alt katta dükkanlar, akıllı ev otomasyon sistemi, kartlı giriş sistemi, güvenlik, merkezi süpürge sistemi, akıllı ev otomasyon sistemi, iklimlendirme, elektrik, güvenlik sistemi ve görüntülü diafon bulunuyor. 


Mobil sistem bireysel ısıtma, alüminyum doğrama, kartlı giriş sistemli çelik kapılar, ahşap kaplamalı mobilya iç kapılar, cephede kompozit kaplama, lake kaplama mutfak dolapları, tüm odalarda lamine parke ve ıslak zeminlerde 1. sınıf çanakkale seramik, vitra vitrifiye, E.C.A., artema bataryalar, daireler arası ısı ve ses yalıtımı yapılmış olup, sizleri hakettiğiniz kaliteyle buluşturuluyor. 


Çengelköy Görkem Evleri nerede?

• Üsküdar 6 kilometre

• Bağdat Caddesi 12 kilometre

• Kadıköy 11 kilometre

• Boğaziçi Köprüsü 6 kilometre

• FSM Köprüsü 4 kilometre

• Beşiktaş 11 kilometre

• Taksim 14 kilometre uzaklıkta yer alıyor. 


Çengelköy Görkem Evleri iletişim:

444 7 855

http://www.gorkemyapi.com.tr/


projeye sor