28 / 05 / 2022

Larissa Göl Evleri satışa çıktı!

Larissa Göl Evleri satışa çıktı!

Erdn İnşaat imzasıyla İzmir Menemen'de hayata geçen Larissa Göl Evleri satışa çıktı. Dün lansmanı gerçekleşen bin 200 konutluk projede birinci etap teslimleri 20 ay sonra gerçekleşecek.Larissa Göl Evleri 2018 fiyatları!

 

Erdn İnşaat tarafından  İzmir  Menemen'de inşa edilen Larissa Göl Evleri projesinde satışlar başladı. Bin 200 konutluk proje 5 etapta tamamlanacak. Projenin birinci etabında teslimleri 20 ay sonra başlayacak. 

 

Swissotel Grand Efes'te basın toplantısı gerçekleşen proje satışa çıktı. Erdn İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mansur Erden, toplantı da konuştu. Erden, "Bu yatırımı yaparken pek çok etkeni göz önünde bulundurduk. Burayı seçmemizde Menemen'in konumlanması, bir tarafında Foça gibi bir tatil beldesinin olması, Ata Sanayi Sitesi'ne yakınlığı, şehrin trafiğine girmeden Emiralem üzerinden Manisa'ya 35 dakikada ulaşma imkanı, Çanakkale Otoyolu'na yakınlığı, İZBAN gibi modern ulaşım ağına sahip olması, liman bölgesine yakınlığı gibi pek çok avantajın yakınında olmasına rağmen kentin kalabalığının da dışında olması, gelişmeye hazır bir durumda olması bizi etkiledi" dedi.

 

Toplamda 40 milyon metrekarenin üzerinde arsanın parselasyonunu yapıp inşaat sektörüne kazandırdığını belirten Erden, "Arsa geliştirme üzerine çalıştıktan sonra İzmir'in Menemen ilçesinde kendi arazimize yüzde 100 yerli ve yüzde 100 Erdn İnşaat sermayesi ile bu projeye başlama kararı aldık" diye konuştu.

 

 

www.erdninsaat.com

 

 

Dünya