Çengelköy Park Evleri’nde bahar kampanyası!

Çengelköy Park Evleri’nde bahar kampanyası!

Selimoğlu ve Demirland’in inşa ettiği Çengelköy Park Evleri’nde yüzde 10 indirim fırsatı sunuluyor. Projede villalar 1 milyon 153 bin dolardan başlıyor.


Selimoğlu ve Demirland İnşaat ortaklığında, Çengelköy sırtlarında geleneksel ve modern Türk mimarisine uygun olarak hayata geçirilen Çengelköy Park Evleri’nde peşin alımlarda yüzde 10 indirim şansı sağlayan erken Bahar Kampanyası başladı. Sunduğu Boğaz man-zarasının yanı sıra farklı peyzaj dokusu, göletleri, sosyal olanakları, ulaşım akslarına yakınlığı ile dikkat çeken Çengelköy Park Evleri’nde peşin alımlarda yüzde 10 indirim sağlayan erken Bahar Kampanyası başladı. 65 bin metrekare alanda, sokakları, dükkânları ve hatta komşularıyla bir mahalle konseptini yaşatan Çengelköy Park Evleri’nden 373 bin dolardan başlayan fiyatlarla konut sahibi olabilmek mümkün.


373 bin dolardan başlıyor


Bu yıl yaşamın başlayacağı projede rezidans daireler 373 bin dolardan, 5+1 dubleks daireler ise 968 bin dolardan başlayan fiyatlarla ile satışa sunuluyor. Konak ve villa fiyatları ise 1 milyon 153 bin dolar ile 3 milyon dolar arasında değişiyor. 65 bin metrekare alanda 216 konuttan oluşan projenin rezidans bölümünde, satışın devam ettiği 2+1, 3+1 ve 5+1 dublekslerin büyüklükleri 134 metrekareden başlayıp 440 metrekareye kadar çıkıyor. Konak ve villalarda ise 269-605 metrekare arasında değişen 6 metrekare seçeneği sunuluyor. Çengelköy Park Evleri’ni ‘Çengelköy’ün en büyük projesi’ olarak tanımlayan Selimoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Hızır Selimoğlu, projenin gerek konumu gerekse de sunduğu daire alternatifleriyle hem    yatırımcılar hem de oturum amaçlı almak isteyenler tarafından talep gördüğünü söyledi.


Demirland’ın ortaklarından İlhami Demir ise projenin Boğaz’a tepeden bakan konumu   ve sunduğu mahalle konsepti nedeniyle Boğaz’da eşi benzeri olmayan bir proje olduğunu belirterek, erken Bahar Kampanyası  ile tüm hedef kitleye ulaşmayı planladıklarını söyledi.Star