Çeşme Dalyan Residence'ta 7 bin 708 dolar taksitle!

Çeşme Dalyan Residence'ta 7 bin 708 dolar taksitle!

Dalyan Residence'ta son 8 konutun satışı devam ediyorİzmir Çeşme'de inşa edilen Dalyan Residence 6 bin metrekare arsa üzerine kurulu 27 konuttan oluşuyor. 

Alanları 76, 100 ve 150 metrekare arasında değişen konutların fiyatları 185 bin dolardan başlayarak 600 bin dolara kadar çıkıyor. 1+1'ler 185 bin dolar ile 240 bin dolar arasında; 2+1'ler ise 350 bin dolar ile 600 bin dolar arasında değişen fiyatlarla satılıyor. Firma, yüzde 50 peşinatla 12 ay vade farksız taksit seçeneği uyguluyor. Buna göre peşinatlar 92 bin 500 dolardan, taksitler ise 7 bin 708 dolardan başlıyor.

Dalyan Residence'ta konutlar sahiplerine hemen teslim ediliyor. İzmirli bir inşaat firması tarafından hayata geçirilen yazlık projede yaklaşık 1.5 yıldır yaşam devam ediyor.

Dalyan Residence'ta resepsiyon servisi, restoranda ve dairelerde yiyecek ve içecek servisi, yıkama, ütü ve kuru temizleme servisi, uydu ve kablolu televizyon sistemi, ortak kullanım alanlarının temizlenmesi, teknik ve onarım servisi, istenildiğinde dairenin kiralanması hizmeti, kesintisiz güvenlik hizmeti, ortak yerlerin bitkilendirilmesi, ışıklandırılması ve bakımları, tüm otomasyon sistemlerinin işletilmesi ve bakımı gibi hizmetler mevcut.

Dalyan Residence, fitness centerda Ege'nin maviliklerini seyrederek profesyonel kondisyon aletleri ile spor yapma olanağı sağlanıyor. Termal havuz bölümünde bulunan sauna ve dinlenme alanları rezidans sakinlerinin yaşamlarına sağlık katıyor.

Satışta son 8 konutun kaldığı proje, ülke içinde ve ülke dışından birçok havayolu bağlantısı olan havaalanına otoyol bağlantısı ile 70 kilometre uzaklıkta yer alıyor.
 
www.dalyanresidence.com
[email protected]
0232 724 80 00

Ebru DUMAN /Emlakkulisi.com