Cevheri İnşaat Anonim Şirketi İstanbul Bahçeşehir Şubesi açıldı!

Cevheri İnşaat Anonim Şirketi İstanbul Bahçeşehir Şubesi açıldı! Cevheri İnşaat Anonim Şirketi İstanbul Bahçeşehir Şubesi açıldı!

Cevheri İnşaat Anonim Şirketi İstanbul Bahçeşehir Şubesi, Selahattin Cevheri tarafından 5 milyon TL'lik sermaye ile 9 Mayıs'ta kurulduCevheri İnşaat Anonim Şirketi İstanbul Bahçeşehir Şubesi, Selahattin Cevheri tarafından 5 milyon TL'lik sermaye ile 9 Mayıs'ta kuruldu. Cevheri İnşaat Anonim Şirketi İstanbul Bahçeşehir Şubesi iş konusu; Her türlü inşaat,inşaat malzemesi alım ve satımı,inşaat sanayi,mobilya,boya alım satımı,ithalatı ve ihracatını yapmakyurt içinde ve yurt dışında resmi ve özel her nevi inşaat taahhüdünde bulunmak ve inşaat yapmak,her türlü müteahhitlik işleri yapmak,arazi tesviye işlerini yapmak bu konulardaki ihalelere girmek her türlü inşaatın plan proje statik ve kesin hesap ve müşavirlik hizmetlerini gerçekleştirmek


Cevheri İnşaat Anonim Şirketi İstanbul Bahçeşehir Şubesi adres: Başakşehir, Bahçeşehir 2. Kısım Avni Akyol Bil. Loca İstanbul B Blok No:15.