Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'ndan ÖFY Limited'e 1 yıl ihale yasağı geldi!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'ndan ÖFY Limited'e 1 yıl ihale yasağı geldi! Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'ndan ÖFY Limited'e 1 yıl ihale yasağı geldi!

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Milli Savunma Bakanlığı ve Kocaeli Cumhuriyet Başsavcılığı, bazı kişi ve firmalara 1'er yıl süreyle ihale yasağı getirdi


 

İhale yasaklarına ilişkin duyurular, Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlandı. Buna göre, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, İstanbul Ticaret Odası’na kayıtlı Ender Turizm Limited Şirketi’ni 1 yıl süreyle ihalelere katılmaktan men etti. Sağlık Bakanlığı,  İzmir  Ticaret Odası’na kayıtlı Medset Tıbbi Malzeme Limited Şirketi’ne 1 yıl süreyle ihale yasağı getirdi. Kocaeli Cumhuriyet Başsavcılığı, Kocaeli’de ikamet eden Seyit Önder’i 1 yıl süreyle ihalelere katılmaktan men etti. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı,  Ankara  Ticaret Odası’na kayıtlı ÖFY Limited Şirketi’ne 1 yıl süreyle ihale yasağı getirdi. Milli Savunma Bakanlığı, bazı kişi ve firmaları 1’er yıl süreyle ihalelere katılmaktan men etti.   A.A.