ihale yasağı

ihale yasağı

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından Başay Yapı Mühendislik İnşaat Taah. Med. Tem. Nakl. ve San. Ltd. Şti.'ne 1 yıl süreyle ihalelere katılmaktan yasaklama kararı verildi. Karar bugünkü Resmi Gazete'de yayımlandı.

TOKİ'den Fuat Çelik İnşaat'a 1 yıl ihale yasağı!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından Fuat Çelik İnşaat A.Ş.'ne 1 yıl süreyle ihalelere katılmaktan yasaklama kararı verildi. Karar bugünkü Resmi Gazete'de yayımlandı.

Sağlık Bakanlığı 6 firmaya ihalelere katılma yasağı verdi!

Bugünkü resmi gazete bilgilerine göre Sağlık Bakanlığı 6 firmaya ihalelere katılma yasağı verdi...

Kon-Taş İnşaat, Ankara Beton ve Canberk İnşaat'a ihaleye yasağı!

Kon-Taş İnş. ve Mad. San. ve Tic. İth. İhr. Ltd. Şti., Canberk İnş. San. ve Turz. Tic. Ltd. Şti. ve Anakara Beton Sanayi ve Ticaret Anonim Şti. şirketleri için ihaleye yasaklama kararları geldi

Milli Emlak, Çebi Yapı'yı ve ortaklarını ihalelerden men etti!

Maliye Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı, bazı kişi ve firmalara çeşitli sürelerle ihale yasağı getirdi

Bakanlıklardan bazı firma ve kişilere ihale yasağı getirdi!

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Maliye Bakanlığı, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, bazı firma ve kişilere çeşitli sürelerle ihale yasağı getirdi

İçişleri Bakanlığı'ndan 7 inşaat firmasına ihale yasağı!

İçişleri Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, bazı kişi ve firmalara çeşitli sürelerle ihale yasağı getirdi. İhale yasaklarına ilişkin duyurular, Resmi Gazete’de yayımlandı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'ndan ÖFY Limited'e 1 yıl ihale yasağı geldi!

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Milli Savunma Bakanlığı ve Kocaeli Cumhuriyet Başsavcılığı, bazı kişi ve firmalara 1’er yıl süreyle ihale yasağı getirdi

Sakarya'da 3 hastane inşaatını yarım bırakan firmaya ceza!

Sakarya'da inşaatı süren 3 hastaneyi yarım bırakan Kocaeli merkezli inşaat firmasına Resmi Gazete'de yayınlanan karar göre ihale yasağı getirildi.

TOKİ'den Erme İnşaat'a 1 yıl ihale yasağı!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından, Erme İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi'ne 1 yıl süreyle ihalelere katılmaktan yasaklama kararı verildi. Karar bugünkü Resmi Gazete'de yayımlandı.

Milli Emlak Müdürlüğü'nden Kolcular İnşaat'a ihale yasağı!

Maliye Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğü tarafından Kolcular İnşaat'a 1 yıl süreyle ihalelere katılmaktan yasaklama kararı verildi. Karar bugünkü Resmi Gazete'de yayımlandı.

TOKİ'den Ali Erkan Çopur'a ihale yasağı!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından, Ali Erkan Çopur'a 1 yıl süreyle ihalelere katılmaktan yasaklama kararı verildi. Karar bugünkü Resmi Gazete'de yayımlandı.

Türk müteahhitlerin Rusya'daki ihale yasağı kalkmadı!

9 Ağustostaki Erdoğan-Putin zirvesinden beri Türkiye ile Rusya arasuıdaki krizin yaralan sarılmaya çalışılıyor. Geçen hafta Başbakan Yıldınm'ın Rusya ziyaretinde de olumlu mesajlar verildi.

Rusya ile normalleşme sürecinde inşaat sektörü gaza bastı!

Türkiye ve Rusya arasındaki normalleşme sürecinde en hızlı gaza basan sektör inşaat oldu. Türk inşaat şirketleri, Rusya'daki eski iş ortaklarıyla irtibata geçti, ihale yasağı resmi olarak kalkmamasına rağmen ihalelere davet almaya başladı.

Türk inşaat şirketleri, Rusya'daki ortaklarıyla ihaleler için irtibata geçti!

Türkiye ve Rusya arasındaki soğukluğun erimesi üzerine Türk inşaat şirketleri, Rusya'daki ortaklarıyla irtibata geçti. İhale yasağı resmi olarak kalkmamasına rağmen Türk firmaları ihalelere davet almaya başladı.

Orman ve Su İşleri Bakanlığı'ndan MHB İnşaat'a ihale yasağı!

Orman ve Su İşleri Bakanlığı tarafından MHB Mühendislik Müşavirlik İnşaat'a 1 yıl süreyle ihalelere katılmaktan yasaklama kararı verildi. Karar bugünkü Resmi Gazete'de yayımlandı.

Milli Emlak Müdürlüğü'nden Bora İnşaat'a ihale yasağı!

Maliye Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğü tarafından Bora İnşaat'a 1 yıl süreyle ihalelere katılmaktan yasaklama kararı verildi. Karar bugünkü Resmi Gazete'de yayımlandı.

Milli Emlak Müdürlüğü'nden Nurhan Akboğa'ya ihale yasağı!

Maliye Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğü tarafından Nurhan Akboğa'ya 1 yıl süreyle ihalelere katılmaktan yasaklama kararı verildi. Karar bugünkü Resmi Gazete'de yayımlandı.

Milli Emlak Müdürlüğü'nden Zeytun İnşaat'a ihale yasağı!

Maliye Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğü tarafından Zeytun İnşaat'a 1 yıl süreyle ihalelere katılmaktan yasaklama kararı verildi. Karar bugünkü Resmi Gazete'de yayımlandı.

Orman ve Su İşleri Bakanlığı'ndan Akgür İnşaat'a ihale yasağı!

Orman ve Su İşleri Bakanlığı tarafından Akgür İnşaat'a 1 yıl süreyle ihalelere katılmaktan yasaklama kararı verildi. Karar bugünkü Resmi Gazete'de yayımlandı.

Milli Emlak Müdürlüğü'nden Necmettin Doğdu'ya ihale yasağı!

Maliye Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğü tarafından Necmettin Doğdu'ya 1 yıl süreyle ihalelere katılmaktan yasaklama kararı verildi. Karar bugünkü Resmi Gazete'de yayımlandı.

ihale yasağı

ihale yasağı ihale yasağı

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından Başay Yapı Mühendislik İnşaat Taah. Med. Tem. Nakl. ve San. Ltd. Şti.'ne 1 yıl süreyle ihalelere katılmaktan yasaklama kararı verildi. 


Karar: