Ceyhan'ın cadde ve bulvarları yenileniyor!

Ceyhan'ın cadde ve bulvarları yenileniyor! Ceyhan'ın cadde ve bulvarları yenileniyor!

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün liderliğinde sınırlı kaynakların en doğru ve verimli şekilde hizmete dönüşmesi için seferber olan Adana Büyükşehir Belediyesi, Ceyhan İlçesi’nde dinamik, planlı, modern ve çağdaş belediyeciliğin örneklerini sunuyor.
Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün liderliğinde sınırlı kaynakların en doğru ve verimli şekilde hizmete dönüşmesi için seferber olan  Adana  Büyükşehir Belediyesi, Ceyhan İlçesi’nde dinamik, planlı, modern ve çağdaş belediyeciliğin örneklerini sunuyor. Adana Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Ceyhan’daki sorumluluk alanı içinde kalan parkların bakımı, ana cadde ve bulvarların asfaltlanması, hayvan pazarlarının ilaçlanması ile yolların ve yeşil alanların ışıklandırması çalışmalarını molasız sürdürüyor.

PARKLAR ARTIK PIRIL PIRIL

Park ve Bahçeler Daire Başkanlığı ekipleri, Ceyhan Belediyesi’nden Adana Büyükşehir Belediyesi’ne devri gerçekleşen Büyük Atatürk Parkı, Rauf Denktaş Parkı, Türkiye Azerbaycan Kardeşlik Parkı ve Sarımazı Tekeli Parkı’nda bakım, onarım ve peyzaj çalışmalarını devam ettiriyor. Bu parklardaki yenileme çalışmaları kapsamında ışıklı totem tabelalar da yerleştirildi. Aynı dairenin aydınlatma birimi ekipleri de İnönü ve Orhan Ekinci (Çamlıyol) bulvarlarında Atatürk ve Türk Bayrağı led ışıklı süslü ışıklandırmaların montajını gerçekleştirdi.

ANA CADDELER ASFALTLANIYOR

Adana Büyükşehir Belediyesi’nin hizmet maratonunda öncelikli olan yol çalışmaları da Ceyhan’da kesintisiz devam ediyor. Fen İşleri Daire Başkanlığı’na bağlı Yol İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçe merkezindeki Atatürk ve Kızılay caddelerinde sıcak asfalt çalışmasını tamamlayıp, kışa girerken vatandaşların ulaşım konforunu arttırdı.Adana Büyükşehir Belediyesi