25 / 06 / 2022

Ceylan İnşaat’ın Zer projeleri komşuluk ilişkilerini güçlendiriyor!

Ceylan İnşaat’ın Zer projeleri komşuluk ilişkilerini güçlendiriyor!

Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan, 'Önce İnsan' prensibiyle büyük sitelerdeki komşuluk ilişkilerini tekrar canlandırmak istediklerini söyeldi.Ceylan İnşaat hayata geçirdiği projeleri ile ailelere sosyal yaşamda eğlenceli ve keyifli zamanlar geçirmeyi vaat ediyor. Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan, projelerinde komşuluk ilişkilerini yeninden canlandırmak istediklerini ifade etti. Ceylan, "Projelerimizde geleneksel değerlerimize sahip çıkmaya çalıştık ve komşuluk ilişkilerine önem verdik. Hepimizin özlem duyduğu o sıcacık ilişkilerin tekrar gün yüzüne çıkmasını istiyoruz." dedi.


Ceylan: Komşuluk ilişkilerinin en güçlü olduğu dönemden geldim

Projelerinde komşuluk ilişkilerine önem verdiklerini ifade eden Muammer Ceylan, "Kurguladığımız sosyal alanlar sayesinde vatandaşlar, günün stresinden bu mekanlarda kurtuluyorlar ve komşularıyla keyifli sohbet olanağı buluyorlar. Bu bizim için çok kıymetli bir geri dönüşüm. Çünkü ben, komşuluk ilişkilerinin en güçlü olduğu dönemden geldim ve o değerlerin ne kadar kıymetli olduğunu şimdi daha iyi anlıyorum. Bu bilinçle de projelerimizde yaşayan ailelerin her türlü sosyal yaşamını kolaylaştıracak alt yapı ve aktiviteleri hayata geçiriyoruz. Ailelerin hem güvenliğine hem de çocuklarının eğitimine ve arkadaş ortamında yaşamalarına önem veriyoruz. Sitelerde toplu oturan ailelerin birbirlerine selam bile vermekten kaçındıkları ortamlardansa biz sıcak komşuluk ilişkilerinin yaşandığı ortamlar yaratan siteler yapıyoruz. Ampulden vitrifiye'ye bütün imalatlarımıza 10 yıl değiştirme garantisi veriyoruz" açıklamasında bulundu. 


Ceylan İnşaat projelerinde Türkçe isim kullanmaya özen gösteriyor. Ceylan, dün olduğu gibi bugün ve yarın da aynı tutkuyla insanların mutlu ve huzurlu yaşayacakları yaşam alanları geliştirmeye devam edeceklerini söyledi.
 


www.ceylaninsaat.com