Çiftçi Towers satış ofisi! İletişim ve ulaşım bilgileri!

Çiftçi Towers satış ofisi! İletişim ve ulaşım bilgileri!


Firma: Türkerler İnşaat, Çiftçiler Gayrimenkul

Proje: Çiftçi Towers


Çiftçi Towers satış ofisi iletişim ve ulaşım bilgileri haberimizin içerisinde yer alıyor. 45 katlı 2 kule halinde yükselen Zincirlikuyu Çiftçi Towers projesinde 288 adet rezidans daire yer alıyor...Çiftçi Towers projesi İstanbul'un Avrupa yakasında Zincirlikuyu bölgesinde inşa ediliyor. Zincirlikuyu Çiftçi Towers projesi Çiftçiler Gayrimenkul ve Türkerler İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Çiftçi Towers Zincirlikuyu projesi 288 daireden oluşuyor.


2 kule olarak inşa ediliyor olan Çiftçi Towers Zincirlikuyu projesinde bloklar 45 katlı olarak inşa ediliyor. Çiftçi Towers Zincirlikuyu projesinde ödemeler banka kredisi kullanılarak taksitli olarak yapılıyor.


Çiftçi Towers satış ofisi ile 0212 347 55 08 numaralı telefonu arayarak iletişime geçebilirsiniz. Çiftçi Towers Zincirlikuyu projesinde 2+1, 2,5+1, 3+1, 4+1, 4,5+1, 5+1, 5,5+1 ve 6+1 konut seçenekleri sunuluyor.


Zincirlikuyu Çiftçi Towers projesinde konutlar 222 metrekare ile 578 metrekare arasında değişen büyüklüklerde tasarlandı. Çiftçi Towers Zincirlikuyu projesinin 2015 yılında bitirilmesi planlanıyor.


Nisbetiye Mahallesi'nde yükselen Çiftçi Towers Zincirlikuyu projesi içerisinde yüzme havuzu, sauna, buhar odası, fitness merkezi, spor alanları, çocuk oyun alanları gibi sosyal donatı alanları yer alıyor.Çiftçi Towers satış ofisi!

Çiftçi Towers adres bilgisi : Nisbetiye Mahallesi, Barbaros Bulvarı No: 96 34340  Beşiktaş / İstanbul
Çiftçi Towers Zincirlikuyu kroki:


Çiftçi Towers satış ofisi! İletişim ve ulaşım bilgileri!


Çiftçi Towers satış ofisi

Telefon: 0212 347 55 08

Web Adresi: www.ciftcitowers.com.tr


projeye sor