çınarlı Bahçe Tuzla"da 2 ayda 306 konut satıldı! 180 bin TL'ye!

çınarlı Bahçe Tuzla476 ünitelik konut projesi çınarlı Bahçe Tuzla"nın temel atma töreni 27 Aralık 2011 tarihinde Tuzla"da gerçekleşti


 

Bugüne dek yaptığı yatırımlarla büyük projelere imza atan İş GYO"nun Tuzla ilçesi"ndeki çınarlı Bahçe Tuzla projesinin temel atma töreni 27 Aralık Salı günü, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Sadi Yazıcı, İşž GYO Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Süha Önder, İşž GYO Genel Müdürü Turgay Tanes, proje yüklenicisi Mesa Mesken Sanayi A.şž. Genel Müdürü Ahmet Can Aynagöz ve ilgililerinin katılımıyla gerçekleşti.

Ön satış işlemlerine Ekim ayının son haftasında başlanan, 476 adet konuttan oluşan çınarlı Bahçe Tuzla projesinde; bugüne kadar satılan konut sayısı 306'ya ulaştı! Konutların gerek adet gerekse satılabilir alan bazında yüzde 65'inin satışı gerçekleşti. Temel atma töreni bugün gerçekleştirilen projenin, ön satış süreci devam ediyor.

çınarlı Bahçe Tuzla temel atma töreninde konuşma yapan Tuzla Belediye Başkanı Dr. şžadi Yazıcı, Tuzla"nın her geçen gün değerlendiğini, vizyoner ve modern projelerle çehresinin değiştiğini ve projelerin tamamlanmasıyla da Tuzla"nın bambaşka bir ilçe olacağını söyledi. İstanbul"un en uzun sahil şeridinin Tuzla"da olduğunu belirten Başkan Yazıcı œMerkezi Hükümetimiz, Büyükşehir Belediyemiz ve özel sektör yatırımlarının Tuzla"da artmasıyla birlikte Tuzla, İstanbul"un yeni çekim merkezi haline gelmiştir dedi.

İşž GYO Genel Müdürü Turgay Tanes ise şunları söyledi: œTuzla, bulunduğu konum itibarıyla hem yaşam hem de yatırım açısından son derece değerli bir ilçe. Üstelik, yapılan yatırımlarla her geçen gün gelişiyor. İş GYO"nun deneyimi ve güçlü markasıyla gerçekleştireceğimiz karma proje ile Tuzla"ya değer katacak kurumlardan biri olmanın heyecanını yaşıyoruz. Bizim için apayrı bir heyecan kaynağı olan bu projemize yaklaşık 1,5 km mesafede de T. İş Bankası A.şž."nin ihtiyaçları doğrultusunda Teknoloji ve Operasyon Merkezi inşa edeceğiz. Yaklaşık 5000 çalışan kapasitesine sahip olacak bu merkezin gerçekleştirileceği alana bitişik arsa üzerinde ise tamamlayıcı unsur olarak alışveriş merkezi, otel ve ofis öğelerini barındıran bir karma proje yer alacak. İş GYO olarak hayata geçireceğimiz bu iki proje arasında bir sinerji yaratılmasını amaçlıyoruz. Söz konusu projemize ait detayları da önümüzdeki aylarda sizlerle paylaşıyor olacağız.   Bugün burada ise yine Tuzla"da aynı bölgede yer alan, 476 ünitelik çınarlı Bahçe konut projemize sizlerin şahitliğinde başlamak için toplanmış bulunuyoruz. çınarlı Bahçe projesi, Tuzla"da sakin, arazinin koru ile birleşen noktasında, farklı yaşam profillerine yanıt veren ve gün ışığını olabilecek en verimli şekilde kullanma esasına göre tasarlanmış bir projedir. Projenin tümünde alçak katlı ve yatay düzlemde gelişen bir yaşantı tasarlanmış, komşuluk ilişkileri ve bloklar arası yakınlıklar üzerinde özellikle durulmuştur. Özetleyecek olursak çınarlı Bahçe Tuzla huzurlu, sakin, kendine yeten, doğayla uyumlu ve tamamen insana odaklı bir yaşam sunacaktır.   2011 Ekim ayı sonu itibarıyla satışına başlanan çınarlı Bahçe Tuzla"nın yüzde 65 oranında satışı gerçekleşti. Bu büyük bir başarı olmasının yanı sıra bize olan güvenin de bir göstergesidir. Küresel ölçekte yaşanan ekonomik sıkıntıların ülkemiz ekonomisi üzerinde de olumsuz etkiler yarattığı ve aynı anda konut kredisi faiz oranlarında ortalama yüzde 50 oranında artışların yaşandığı bu dönemde projemizin satışlarında yakalanan bu büyük başarı bizleri çok mutlu ediyor. 

Yükleniciliğini Mesa Mesken Sanayii A.şž"in üstlendiği çınarlı Bahçe Tuzla yüksek bir yapı güvenliği garanti ediyor. Konuyla ile açıklama yapan Mesa Mesken Sanayi A.şž. Genel Müdürü Ahmet Can Aynagöz œ42 Yıllık köklü geçmişi ile bugün konutta kalitenin belirlenmesinde referans noktası olarak kabul edilen Mesa, yüksek standartları ve hizmet güvencesi ile bu seçkin projede; konforlu ve çağdaş yaşam alanları yaratılmasına destek olacaktır dedi.

Tuzla çınarlı Bahçe'de;
1 oda 1 salon daireler 180 bin liradan,  
1,5 oda 1 salon daireler 220 bin liradan,  
2 oda 1 salon daireler 256 bin liradan,  
3 oda 1 salon daireler 335 bin liradan,
4 oda 1 salon daireler ise 475 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

E“5 Karayoluna ve yeni yapılacak Tuzla Marina projesine yaklaşık 3 km. mesafede, konumlanacak konut projesi yüksek standartlarda, donanımlı ve özgün bir mimariye sahip olacak. Bu proje ile Teknoloji ve Operasyon Merkezi"nde çalışacak T. İş Bankası mensuplarının yanı sıra işyeri Tuzla ve çevresi olan kişilerin konut gereksinimlerinin karşılanması amaçlanıyor. Satışına 2011 Ekim ayı sonunda başlanan çınarlı Bahçe Tuzla projesindeki dairelerin teslim tarihinin ise Ağustos 2013 olması öngörülüyor.

çınarlı Bahçe spor ve çocuk oyun alanları, yürüyüş parkuru, 7/24 güvenlik ve otopark gibi detaylarla ailelere dingin ve sakin bir yaşamın anahtarını verirken; açık/kapalı yüzme havuzu, market ve hizmet alanları gibi ayrıcalıklarla yaşamı zevke dönüştürüyor. Proje kapsamında fark yaratan bir diğer unsur da site içinde yer alacak Feyziye Mektepleri Vakfı Özel çınarlı Bahçe Işık Anaokulu olarak öne çıkıyor. Her detayı incelikle planlanan, modern bir mimari anlayışla hayata geçirilecek çınarlı Bahçe sakinlerine œİstanbul"da Yeni Hayat ın tüm güzelliklerini bir arada sunuyor. Az katlı bloklardan oluşan proje yeşil alanları suyla buluşturan zengin peyzaj tasarımı ve koruma altına alınan koru alanı ile sakinlerine nefes alacakları bir ortam sağlıyor.

www.isgyo.com

http://cinarlibahce.isgyo.com.tr/dergi/cinarli_bahce.html

0212 325 48 00