01 / 10 / 2022

Citroen Berlingo Van'da dev kampanya! Doblo'yu Fiorino'yu bırakın Berlingo Van'a bakın! 16 Ağustos 2022 fiyat listesi...

Citroen Berlingo Van'da dev kampanya! Doblo'yu Fiorino'yu bırakın Berlingo Van'a bakın! 16 Ağustos 2022 fiyat listesi...

Citroen'in en beğenilen ticari araçları arasında yer alan Citroën Berlingo Van'da yüzde sıfır faiz fırsatı başladı! Peki, Citroen Berlingo Van fiyatları ne kadar? İşte Citroen Berlingo Van 16 Ağustos 2022 fiyat listesi...Citroen'in en beğenilen ticari araçları arasında yer alan Citroën Berlingo Van'da yüzde sıfır faiz fırsatı başladı! 

Güçlü ve sportif görünümüyle ticari araç tutkunlarının kalbini kazanan Citroën Berlingo Van, sıfır faizli kampanya başlattı. Modern tasarımı ve üst düzey teknolojisi ile Citroën Berlingo Van, Dobro ve Fiorino gibi ticari araçlardan ayrılıyor.

Citroen Berlingo Van'da 0 faiz kampanyası başladı! Sakın kaçırmayın! İşte 5 Mayıs 2022 fiyat listesi...

Citroën Berlingo Van, geniş iç hacmiyle olduğu kadar yüksek, kısa kaputu ve göz alıcı tasarımıyla da dikkat çekiyor. Sağlam ve güçlü duruşuyla beğeni toplayan Citroen Berlingo Van, akıcı hatlarıyla enerjik bir duruş sergiliyor. Berlingo Van, tasarımı, düzgün çizgileri ve detaylı köşeleri ile herkesin dikkatini çekiyor!

Peki, Citroen Berlingo Van fiyatları ne kadar? İşte Citroen Berlingo Van 16 Ağustos 2022 fiyat listesi...
Geri Dön