Çolakoğlu Maltepe Konutları'nda 210 bin YTL'ye!

Çolakoğlu Maltepe Konutları'nda 210 bin YTL'ye!Çolakoğlu İnşaat tarafından Maltepe'de inşa edilen Çolakoğlu Maltepe Konutları, 210 bin YTL ile 425 bin YTL arasında değişen fiyatlarla satılıyor.


2 bin metrekare arazi üzerine konumlandırılan proje, büyüklükleri 100 metrekare ile 170 metrekare arasında değişen toplam 40 konut bulunuyor. Haziran 2005'te yapımına başlanan ve Ekim 2007'de tamamlanan Çolakoğlu Maltepe Konutları'nda fiyatlar 210 bin YTL ile 425 bin YTL arasında değişiyor.
 
Site girişinin ve çevresinin 7/24 güvenliğinin sağlandığı Çolakoğlu Maltepe Konutları'nda, her daire için 1 kapalı otopark, sığınak, 45 tonluk su deposu, jeneratör ve görüntülü sistem bulunuyor. Konutlarda doğalgaz kombi, yerli ve yabancı yayınlar için uydu sistemi, salon ve balkon ön kısımlarında alüminyum korkuluk, laminant parke, ahşap kapı, saten boya ve mutfak dolabı, her dairenin iki odasına özel tasarım elbise dolabı, klima  ve mutfaklarda ankastre davlumbaz, ocak, fırın gibi donatılar yer alıyor. 
 
Bina temelleri tamamen raydal temel olan Çolakoğlu Maltepe Konutları,  duvar, yer ve merdivenler ile denizlikler doğal granit, dış cephelerde mantolama ve 5 cm'lik ısı yalıtım sistemli inşa ediliyor. Proje, Altayçeşme metro durağının yanında, Yaşam kent sitesinin içerisinde, alışveriş merkezleri ve hastanelere yakın bir yerde konumlanıyor. 

www.colakogluinsaat.com

info@colakogluinsaat.com

Tel: 0 216 347 45 45

Projenin görselleri için tıklayınız...