Çolakoğlu Maltepe Konutları'nda 225 bin TL'ye! Hemen teslim!

Çolakoğlu Maltepe Konutları'nda 225 bin TL'ye! Hemen teslim! Çolakoğlu Maltepe Konutları'nda 225 bin TL'ye! Hemen teslim!

Çolakoğlu İnşaat tarafından Maltepe'de inşa edilen Çolakoğlu Maltepe Konutları, 225 bin TL ile 425 bin TL arasında değişen fiyatlarla satılıyor.

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

2 bin metrekare arazi üzerine konumlandırılan proje, büyüklükleri 100 metrekare ile 170 metrekare arasında değişen toplam 40 konut bulunuyor. Haziran 2005'te yapımına başlanan ve Ekim 2007'de tamamlanan Çolakoğlu Maltepe Konutları'nda fiyatlar 225 bin TL ile 425 bin TL arasında değişiyor.
Site girişinin ve çevresinin 7/24 güvenliğinin sağlandığı Çolakoğlu Maltepe Konutları'nda, her daire için 1 kapalı otopark, sığınak, 45 tonluk su deposu, jeneratör ve görüntülü sistem bulunuyor. Konutlarda doğalgaz kombi, yerli ve yabancı yayınlar için uydu sistemi, salon ve balkon ön kısımlarında alüminyum korkuluk, laminant parke, ahşap kapı, saten boya ve mutfak dolabı, her dairenin iki odasına özel tasarım elbise dolabı, klima ve mutfaklarda ankastre davlumbaz, ocak, fırın gibi donatılar yer alıyor.

Bina temelleri tamamen raydal temel olan Çolakoğlu Maltepe Konutları, duvar, yer ve merdivenler ile denizlikler doğal granit, dış cephelerde mantolama ve 5 cm'lik ısı yalıtım sistemli inşa ediliyor. Proje, Altayçeşme metro durağının yanında, Yaşam kent sitesinin içerisinde, alışveriş merkezleri ve hastanelere yakın bir yerde konumlanıyor.

0216 347 45 45
www.colakogluinsaat.com
Projeden görüntüler için tıklayınız

pus