Coldwell Banker, 3 yılda bin 700 kişiye istihdam sağladı!

Coldwell Banker, 3 yılda bin 700 kişiye istihdam sağladı! Coldwell Banker, 3 yılda bin 700 kişiye istihdam sağladı!

Coldwell Banker Türkiye Ülke Başkanı Gökhan Taş, gayrimenkul sektöründe franchise ile pek çok kişinin kendi işinin sahibi olduğunu belirtti.Coldwell Banker Türkiye Ülke Başkanı Gökhan Taş, istihdam seferberliğinin tüm sektörler için gerekli olduğunu belirterek özellikle istihdam düşüklüğü yaşayan gayrimenkul sektöründe franchise ile pek çok kişinin kendi işinin sahibi olduğunu söyledi. Taş ”Coldwell Banker Türkiye olarak  franchise ile 3 yılda bin 700 kişiye istihdam sağladık.  Bu yıl hedefimiz 300 kişiyi daha iş sahibi yapmak. Franchise koşullarında sağlanacak kolaylıklarla istihdamı, işe katılmayı desteklemeye devam edeceğiz” dedi.   


Coldwell Banker Türkiye Ülke Başkanı Gökhan Taş, Türkiye’de özellikle genç işsizliğe çözüm bulunması gerektiğini vurgulayarak, gayrimenkul sektörünün gençlere fırsatlar sunduğunu ifade etti. Taş, “Gençler gayrimenkul sektörüne ilgi duyuyorlar. Gayrimenkul danışmanlığı mesleğine 35 yaş altı gençler çok ilgi gösteriyor ve 35 yaş altı gençlerde birçok yeni gayrimenkul danışmanımız var. Gençlerin franchise alarak ve iyi eğitimle sektörde başarılı olmalarını sağlıyoruz. Özellikle gençler için franchise; aradıkları ve hayalini kurdukları yaşamlara ulaşmak için iyi fırsatlar sunuyor” dedi.


Gökhan Taş, bu yıl “Bayim olur musun” Fuarı’na tekrar ana sponsor olduklarını hatırlatarak, Türkiye’de büyümelerini yeni franchiselarla taçlandırmak istediklerini vurguladı. Taş, 2017 yılında 200 ofis ve 300 yeni çalışana ulaşmak istediklerini belirtti.