Çuha Yapı Malzemeleri Hırdavat İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Çuha Yapı Malzemeleri Hırdavat İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Çuha Yapı Malzemeleri Hırdavat İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Çuha Yapı Malzemeleri Hırdavat İnşaat Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Merve Kuyucak tarafından kuruldu. 


Çuha Yapı Malzemeleri Hırdavat İnşaat Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Merve Kuyucak tarafından kuruldu. 

Çuha Yapı Malzemeleri Hırdavat İnşaat Ticaret Limited Şirketi konusu:
1- Her türlü inşaat, hırdavat ve yapı malzemelerinin toptan veya perakende alımını, satımını yapmak. 2- Her türlü inşaat, hırdavat ve yapı malzemelerinin bayilik, acentelik,distribütörlük haklarını almak veya vermek. 3- Her türlü inşaat, dekorasyon, taahhüt ve tadilat işlerini başta olmak üzere, bina, konut, prefabrik,ev, işyeri, fabrika,sınai ve turistik tesisler gibi çeşitli işler için gerek şirket, gerekse gerçek veya tüzel kişiliklerle birlikte ortaklık yapmak suretiyle yapmak. 4- Her türlü konut, fabrika, atölye vb. binalara çatı izolasyonu, dış cephe izolasyonu,ısı yalıtımı,giydirmeli dış cephe kaplama işleri yapmak. 5- Şirket konusu ile ilgili kara, hava ve deniz araçlarını alabilir,satabilir,kiralayabilir. 6- Şirket kendi alacaklarının temini için ipotek ve diğer her türlü rehini ve teminatları alabilir, bunları fek edebilir veya kaldırabilir. 7- Yukarıda gösterilen konulardan başka, ilerde şirket için faydalı ve lüzumlu görülecek başka işlere girişilmek istendiği takdirde, şirket bu işlerle de iştigal edebilir

Çuha Yapi Malzemeleri Hirdavat Inşaat Ticaret Limited Şirketi adres: Topağacı Mahallesi Ezber Cad. No:29a Ümraniye