Çukurova Balkon 20 bin TL peşinatla ev sahibi yapıyor!

Çukurova Balkon 20 bin TL peşinatla ev sahibi yapıyor!

Çukurova Balkon’da  “Yüzde 5 peşin, hemen taşın” kampanyası kapsamında sadece yüzde 5 peşinat ödeyerek hemen teslim ev sahibi olunabiliyor... İnşaat sektöründe 25 yıldır prestijli projelere imza atan SON Grup bünyesindeki Çukurova Gayrimenkul, İstanbul’un yeni gözdesi Kartal’da konumlanan projesi Çukurova Balkon’da yeni bir kampanya başlattı  “Yüzde 5 peşin, hemen taşın” kampanyası kapsamında sadece yüzde 5 peşinat ödeyerek hemen teslim daire sahibi olunabiliyor. 

 

Konut tutarının yüzde 15’i için bir yıl sonra vade farksız ödeme imkanı tanınan projede, kalan yüzde 80’lik tutar için 120 ay banka kredisi kullanarak konut sahibi olmayı kolaylaştırmak mümkün. Bu kampanya ile örneğin 20 bin TL peşinat ve bir yıl sonra 60 bin TL ödeyerek 120 ayda aylık 4.500 TL taksitle Çukurova Balkon’dan konut alınabiliyor. 

 

28 Şubat’a kadar geçerli olan kampanyada ikinci bir alternatif olarak yüzde 50 peşinat ödemek isteyenlere kalan yüzde 50’yi 36 ay vade farksız ödeme alternatifi sunuluyor.

 

Her ihtiyaca uygun daire seçenekleri var 

1+1’den 4+1’e kadar her zevke ve ihtiyaca uygun daire alternatifi sunulan Çukurova Balkon deniz, adalar ve orman manzarasına sahip.  Çukurova Balkon’da, 3 farklı tipte 1+1, 60 farklı tipte 2+1, 10 farklı tipte 3+1 ve 5 farklı tipte 4+1 daire yer alıyor.

 

Çukurova Balkon 20 bin TL peşinatla ev sahibi yapıyor!

 

19 ve 20 katlı iki blokta toplam 261 konuttan meydana gelen projede dairelerde büyüklüğü oranında en az bir balkon bulunuyor.  Bazı dairelerde konumuna ve büyüklüğüne göre iki ya da üç balkon, bazı dairelerde ise 30 metreye kadar teras yer alıyor. 

Metroya 600 metre, ormana 2 dakika mesafede 

Kartal Adliye Sarayı’na ve Maltepe Park AVM’ye 1,5 kilometre, Kartal metrosuna ve yeni açılacak İKEA’ya 600 metre, Aydos Ormanı yürüyüş parkuruna 2 dakika mesafede konumlanan Çukurova Balkon, merkezi konumu sayesinde ulaşım imkanı  sağlıyor.

 

Yüzde 85’i yeşil alandan oluşan Çukurova Balkon’da 750 metrekarelik iki katlı kapalı sosyal tesis alanı mevcut. Projenin sosyal alanları içinde; yarı olimpik açık yüzme havuzu, açık alanda tenis kortu, basketbol sahası, çok amaçlı saha, barbekü ve yürüyüş alanı yer alıyor. Hobi odası, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna ve buhar odası, kafeterya, toplantı odaları, fotokopi odası, hobi odaları, kapalı otopark ise projenin diğer sosyal alanlarını oluşturuyor. 

 

Çukurova Balkon 20 bin TL peşinatla ev sahibi yapıyor!

 

Kapalı otoparklarda 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler için birer, 4+1 daireler içinse ikişer araçlık park yeri bulunuyor. Kameralı güvenliğin bulunduğu projede, zemin katta bulunan depo alanları ardiye olarak kullanılabiliyor.


Web: www.cukurovabalkon.com