Cumbba Home Club Ataşehir'de 195 bin YTL'ye

Cumbba Home Club Ataşehir'de 195 bin YTL'ye Cumbba Home Club Ataşehir'de 195 bin YTL'ye

78 daireden oluşan projede 1+1'den 4+1'e kadar farklı büyüklüklerde daireler 195 bin YTL'den başlıyor.En ucuz daire 195 bin YTL'den alıcı buluyor

Segment İnşaat'ın 78 daireden meydana gelen projesi 15'er katlı iki bloktan oluşuyor. Cumbba Home Club'ta 1+1 dairelerin büyüklüğü 78 metrekare ve fiyatları 195 bin YTL iken, 3+1 dairelerin büyüklükleri 153 metrekare ve fiyatları da 325 bin YTL. Projede yer alan 290 metrekarelik 4+1 tripleksler ise 480 bin YTL'den satılıyor. Bütün dairelerin güneye baktığı projede sinema salonu, sauna, açık-kapalı havuz, oyun merkezi, mini club, barbekü evi, basketbol, voleybol ve tenis sahaları ile bisiklet ve yürüme yolları bulunuyor. Asimetrik tasarımın ön planda oluğu ve alternatif yaşam alanları yaratan projenin yüzde 20'sinde yapılaşmaya gerçekleştirilirken geri kalan kısım peyzaj ve yeşil alanlara ayrılıyor. Projenin teslim tarihi ise 30 Ağustos 2008.

Bu projenin 30 sayfa kullanım kılavuzu var

Konut projelerinde yer alan sosyal alanların ve konutların özellikleri çoğaldıkça, tüketici için farklı hizmetler ortaya koyma gerekliliği de kendini gösteriyor. Öyle ki, bu durum, inşaat şirketlerini evler ve proje için kullanım kılavuzu hazırlamaya kadar götürdü. Segment İnşaat, Ataşehir'deki projesi Cumbba Home Club için bu uygulamayı yapıyor. Şirket, 4 bin 500 metrekarelik alanda inşa ettiği Cumbba Home Club için 30 sayfalık bir kullanma kılavuzu hazırlıyor. İçinde projeye dair her bilginin yer aldığı ve ortak yaşam alanlarında uygulanacak kurallara ilişkin bilgilerin toparlandığı kılavuzda, konutlarda kullanılan cihaz ve eşyaların garanti belgesi de yer alıyor.

Tüm kurallar bildiriliyor

Bu eşya ve cihazların en verimli şekilde nasıl kullanılması ve bakımlarının nasıl yapılması gereğini anlatan bilgilerin de bulunduğu kılavuzda; Cumbba Home Club yönetim planı, binaların mimari özellikleri ve deprem yönetmeliğine uygun bir şekilde inşa edildiğini gösteren belgeler, site içerisindeki aktivitelerle ilgili bilgiler, fitness, sauna ve çocuk oyun alanları ile ilgili bilgiler, sosyal tesisler ile ilgili detaylı açıklamalar ve kullanım kuralları, otopark kullanım kuralları, bisiklet park kuralları ve buna benzer genel sosyal tesis kuralları, güvenlik kontrolü bilgileri, açık ve kapalı havuz kullanım kuralları, sinema salonları ile ilgili bilgiler ve kullanım kuralları gibi bir çok bilgiye yer veriliyor.

Cumbba Home Club'ın künyesi

* Firma: Segment İnşaat
* Yer: Ataşehir
* Büyüklük: 4 bin 500 metrekare
* Konut sayısı: 78
* Konut büyüklüğü: 78-290 metrekare
* Fiyatlar: 195 bin-480 bin YTL
* Tel: 0 216 499 17 88

Sabah