06 / 12 / 2023

Cushman & Wakefield Türkiye'nin kentsel dönüşüm raporunu 13 Haziran'da açıklıyor!

Cushman & Wakefield Türkiye'nin kentsel dönüşüm raporunu 13 Haziran'da açıklıyor!

Dünyanın önde gelen gayrimenkul danışmanlık şirketlerinden Cushman & Wakefield, dünya devi yatırımcı ve şirketlerin Türkiye pazarına girmesinde aktif rol oynuyor.Türkiye'nin kentsel dönüşüm raporu 13 Haziran'da açıklanıyor...Dünyanın önde gelen gayrimenkul danışmanlık şirketlerinden Cushman&Wakefield, dünya devi yatırımcı ve şirketlerin Türkiye pazarına girmesinde aktif rol oynuyor. Bu kapsamda, kentsel dönüşüm projeleri için ihtiyaç duyulan finansman açığının yabancı fon ve yatırımcılarla sağlanması büyük önem taşıyor.

 

Cushman&Wakefield uzmanlarının hazırladığı kentsel dönüşüm raporu, yabancı yatırımcıların kentsel dönüşüme dahil edilmesinin yollarını ortaya koyuyor. Kentsel dönüşümde SPK tarafından sunulan yeni ve alternatif finansman araçlarının da düşünülmesi gerektiğini vurgulayan Cushman Wakeield yönetimi, sektörü ilgilendiren en çarpıcı konuları değerlendirmek üzere 13 Haziran Cuma Günü basın ile ilk kez bir araya gelecek.

 

Basın toplantısı Cushman&Wakefield Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Sur, Yönetim Kurulu Üyesi Tuğra Gönden ve Genel Müdür Toğrul Gönden’in katılımıyla gerçekleşecek.Geri Dön