30 / 01 / 2023

Dan Lok'tan zengin olmanın 7 gizli kuralı!

Dan Lok'tan zengin olmanın 7 gizli kuralı!

Başarılı bir iş adamı olan Dan Lok, zenginliğin 7 sırrını paylaştı. İşte o 7 kural...Dan Lok, başarılı bir iş adamı olan Çinli-Kanadalı çok yetenekli bir kişidir. Lok, "Asya Ejderhası" lakabı ile de tanınıyor.  Gayrimenkuller üzerinde gayrimenkule yatırım yaparak hem Hong Kong hem de Kanada'da Dan Lok, çevrimiçi işinden elde ettiği kârı kullanarak milyonlar elde etti.

Dolar almayı düşünenler hemen baksın! Yükselecek sananlar yanılacak! Dolar kaç TL?

Dan Lok, 27 yaşında milyoner oldu ve 30 yaşını doldurduktan sadece üç yıl sonra multimilyoner oldu. Başarısızlıklarından ders çıkararak milyonlarına milyon katan Dan Lok, zengin olmanın sırrını açıkladı. İşte Dan Lok'tan zenginliğin 7 sırrı...
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön