DAP Yapı Adam Kule'ye 5 bin ön talep geldi!

DAP Yapı Adam Kule'ye 5 bin ön talep geldi!DAP Yapı, Kartal Dragos'ta konumlandırdığı yeni projesi Adam Kule için ön talep toplamaya başladı. Rezidans, home- ofis ve sosyal yaşam alanlarından oluşacak proje, ön talep döneminde yoğun ilgiyle karşılaştı.


DAP Yapı, Kartal Dragos'ta konumlandırdığı yeni projesi Adam Kule için ön talep toplamaya başladı. Rezidans, home- ofis ve sosyal yaşam alanlarından oluşacak proje, ön talep döneminde yoğun ilgiyle karşılaştı. 


DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz yeni projeye ilişkin açıklamada bulundu. 

Ziya Yılmaz, uzun zamandır çalıştıkları bir proje olan Adam Kule'nin bugüne kadar yaptıkları en orijinal tasarımlı bina olacağının altını çizdi. Yılmaz, "Henüz tanıtımı yapılmadan ön talep döneminde yoğun bir ilgi ile karşılaştık. Projemizin yer alacağı arazi bize ait ve Tekel arazisi üzerinde kalan çok değerli bir arsa. Adam Kule, 30 katlı olacak ve bölgenin en güzel yerleşim yerlerinden Dragos'ta inşa edilecek" dedi. 


5 BİN ÖN TALEP TOPLANDI 

Adam Kule'nin, DAP Yapı'nın zirve projelerinden biri olacağını da belirten Yılmaz, "Projemizde ön satışlar devam ediyor. Şu ana kadar yaklaşık 5 bin kişiden ön talep alındı. Adam Kule ile daha önce geliştirdiğimiz projelerde olduğu gibi yatırımcılara yüksek prim sağlayacağız. Lokasyonu ve özellikleri ile yeni bir yaşamın kapılarını aralayacak Adam Kule'de ön talep / avantajlarından yararlanmak isteyenleri bekliyoruz " dedi. 


Posta