25 / 05 / 2022

Dap Yapı çadırında yüzde 25 indirim!

Dap Yapı çadırında yüzde 25 indirim!

Dap Yapı, Validebağ projesinden sonra yine çadırda indirimli satış günlerine başlıyor. 321 ünite 2 hafta boyunca Meydan AVM’deki çadırda yüzde 25 indirimle satılacak.Gayrimenkul sektöründe kampanya furyası devam ediyor. Emlak Konut GYO’nun 240 ay vadeli kampanyasının bitiş tarihi yaklaşırken, özel sektör piyasadaki hareketliliği sürdürmek için harekete geçti. Validebağ’daki lüks konut projesini yoğun talep nedeniyle çadırda satışa çıkaran Dap Yapı, indirim kampanyasına da çadırda başladı.


Dap Yapı toplam 321 ünitede tarihinde ilk defa yüzde 25 indirim yapacak. Dalga Kule, Burgu Kule, Tango Kule, Vazo Kule, Adam Kule, Taksim Petek Residence, Teras Kule ve DAP Vadisi’nde yer alan toplam 321 konut ve ofis, 9 Nisan’a kadar Ümraniye Meydan AVM’deki çadırda satışta olacak. 2 hafta sürecek olan kampanya 397 bin liralık konut 297 bin TL’ye, 500 bin liralık konut 375 bin liraya 1 milyon liralık konut 750 bin liraya satılacak. Kampanya kapsamındaki konutların değeri 500 milyon lira...


Tekrarı olmayacak

Dap Yapı, indirimin yanı sıra ödeme planlarında kolaylık sağladı. Buna göre, firma bünyesinde 50 aya kadar sıfır faiz uygulanacak. Banka kredisinde de yüzde 0.88 faiz oranıyla 120 aya kadar vade yapılacak.


Dap Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, dairelerin çoğunun mobilyalı, hepsinin teslime hazır olduğunu belirterek, “Ceketini al, yengeyi al gel” ifadelerini kullandı. Yılmaz, “Her zaman kendimizi düşünmeyeceğiz. Hep kebap yemek olmaz. Bunu kendimiz için değil piyasa için, Türk ekonomisi için yapıyoruz. Böyle bir kampanya bir daha gelmez” diye konuştu.


İzmir’den arsa aldı

Ziya Yılmaz, İzmir’de bir arsa aldıklarını da açıkladı. 500 konut yapılacak projenin karma bir proje olabileceğini anlatan Yılmaz, “Denize 1.200 metre mesafede olacak. Dap kalitesini İzmir’e götürüyoruz. Bu yıl satışa çıkmayı hedefliyoruz. İzmir’i uçuracağım” dedi. Yılmaz, Anadolu’da İzmir, Ankara, Bodrum ve Bursa ile ilgilendiklerini söyledi.Web: www.dapyapi.com.tr/


Vatan