DAP Yapı Çağlayan'da S Ofis yapıyor!

DAP Yapı Çağlayan'da S Ofis yapıyor! DAP Yapı Çağlayan'da S Ofis yapıyor!

DAP Yapı, Çağlayan'da yeni bir projeye başladı. S Ofis olarak yükselecek projede çeşitli büyüklükte ofisler bulunuyor. Fiyatlar 190bin liradan başlıyor. Gelir beklentisi 650 milyon lira...

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

DAP Yapı, Çağlayan Bölgesi'nde yeni bir projeye başladı. S Ofis olarak yükselecek projede çeşitli büyüklükte ofisler bulunuyor. Fiyatlar 190 bin liradan başlıyor. Halen satışı devam eden Y ve A Ofislerle birlikte satışa yeni açılan bağımsız ünite sayısı 400 olarak veriliyor. 


Satışı tamamlanan Z Ofis, Bumerang ve 1 ofis ile birlikte tüm projeler tamamlandığında 40 bin metrekare alanda DAP Vadisi olarak adlandırılan bölgede şirketin inşa ettiği 932 bağımsız birim toplamına ulaşılacağı kaydediliyor.


Gelir beklentisi 650 milyon lira


Şirket toplam satıştan 650 milyon liralık gelir bekliyor. Bugüne kadar Kağıthane'de yaptığı projelerde bölgenin kentsel dönüşümüne de katkı sağladıklarını aktaran DAP Yapı Başkanı Ziya Yılmaz, "Yaklaşık 10 yıldır topladığımız, her biri eski fabrika arazilerinden geliştirdiğimiz arsalarda bugün DAP Vadisi konseptini oluşturduk" dedi. 


Otel için arsa bakıyor


Çeşitli bölgelerde karma 'rojeler geliştiren şirket, alışveriş ve otel yatırımlan için de arazi bakıyor. 

Yılmaz, bundan sonraki projelerini geliştirme safhasında uyumlu arazi bulmaları halinde otel, AVM, ofis gibi projeler yapabileceklerine dikkat çekti. 


Bugünpus