Çukurova Balkon

Dedeman Büyükçekmece Hotel & SPA hizmete açıldı

Dedeman Büyükçekmece Hotel & SPA hizmete açıldı

Dedeman, oteller zincirine yeni bir halka daha ekleyerek, Dedeman Büyükçekmece Hotel & SPA'yı hizmete soktu.


Kartal’ın hemen teslim en cazip sitesinde! 364.000 TL’ye ev sahibi olun!


Yatırımı Eser Yapı tarafından gerçekleştirilen Dedeman Büyükçekmece Hotel, Dedeman Hotels & Resorts International'a arsa maliyeti hariç yaklaşık 35 milyon dolara mal oldu.

Kongre turizmine uygun

Dedeman Büyükçekmece Hotel& SPA, hem iş amaçlı grupları hem de doğa ve sağlık ve spa turizmi çerçevesinde gelen yerli ve yabancı turistleri ağırlamayı hedefliyor. İş toplantıları, kongre ve benzeri organizasyonlara da ev sahipliği yapacak olan otel, özellikle mavi bayraklı deniz kıyısına ve TÜYAP Beylikdüzü Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'ne olan yakınlığıyla ön plana çıkıyor. Otelde, 120 exclusive oda, 5 superior, 5 deluxe oda, 26 executive oda, 5 junior suit oda, 11 suit oda olmak üzere toplam 172 oda var.

Business otel anlayışı

Dedeman Büyükçekmece Hotel & SPA, 15 kişiden 950 kişiye kadar farklı düzenlerde, gerektiğinde ise bir bütün olarak toplam 2 bin 100 kişiye hizmet verebilen 9 toplantı ve konferans salonuna sahip. Otel ayrıca bölgenin en büyük ve en yeni gece kulübü ile İstanbul'un stres ve gürültüsünden uzak ‘Business Hotel' olma özelliği doğrultusunda maksimum hizmet anlayışıyla ev sahipliği yapacak.

Akşam