Delightfull aydınlatmanın ötesinde dekorasyonu zenginleştiriyor!

 Delightfull aydınlatmanın ötesinde dekorasyonu zenginleştiriyor! Delightfull aydınlatmanın ötesinde dekorasyonu zenginleştiriyor!

Özel el yapımı aydınlatmalarıyla bulunduğu mekanı özelleştiren Delightfull, HAAZ’da farklılığı sevenleri bekliyor…

Dünyaca ünlü markaların her zevke hitap eden mobilya, aydınlatma ve tasarım objeleri, dünyanın dört bir yanından gelen, bir benzeri daha bulunmayan özel parçalarıyla HAAZ, dünyaca ünlü markaların yer aldığı portföyüne, eşi benzeri olmayan, el yapımı bir koleksiyona sahip olan Portekizli aydınlatma markası Delightfull’u ekledi.  


2007 yılından beri eşsiz el yapımı lambalar üreten Portekizli marka Delightfull, yenilikçiliğinin yanı sıra ruhu olan aydınlatmalar yaratarak tasarım dünyasında büyük ilgi görüyor. Her biri el yapımı olan lambalar, istendiği takdirde bir eşi daha bulunmayan, kişiye özel tasarımlarla üretiliyor. Her biri heykel niteliğinde olan ve bulunduğu ortamı özelleştiren Delightfull lambaların özellikle 50, 60 ve 70li yıllardan esinlenerek oluşturulan ‘Heritage’ koleksiyonu yıllar boyu kullanılabilecek klasikler arasında yerini alıyor.


Dünyanın en ünlü markaları HAAZ çatısı altında toplandı!


HAAZ, yeni markası Delightfull’un yanında, Driade (mobilya), Moroso ve Moroso Diesel (mobilya), Tom Dixon (aydınlatma-mobilya), Foscarini ve Foscarini Diesel (aydınlatma), Magis (mobilya), Edra (mobilya), BD Barcelona (mobilya), Jonathan Adler (aksesuar-mobilya), Pedrali (mobilya), Zuiver (mobilya), Interni Edition (mobilya), Gustave and Louise (mobilya), Forestier (aydınlatma), Ibride (aksesuar-mobilya) ve Design by Us (aydınlatma) markalarını bünyesinde bulundurarak bu sonbahara daha da güçlü giriyor.