Mehmet Okay, Mehmet Ali Aydınlar'ın listesinden FB yönetim kuruluna aday!

Mehmet Okay, Mehmet Ali Aydınlar'ın listesinden FB yönetim kuruluna aday! Mehmet Okay, Mehmet Ali Aydınlar'ın listesinden FB yönetim kuruluna aday!

Ant Yapı Yönetim Kurulu Başkanı olan Mehmet Okay'ın 2015'e kadar Fenerbahçe Spor Kulübü'nü yönetecek başkanlık seçimlerinde Mehmet Ali Aydınlar'ın yönetim kurulu aday listesi içinde olduğu açıklandı

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Fenerbahçe Spor Kulübü'nde Aziz Yıldırım ve Mehmet Ali Aydınlar'ın başkanlık için yarıştığı kongrede oy verme işlemi başladı. Oy verme işlemi ile 2015'e kadar kulübü yönetecek başkan belirlenecek. 


Bu kapsamında Fenerbahçe'nin iki başkan adayı Mehmet Ali Aydınlar ve Aziz Yıldırım'ın listelerini açıkladı. Aziz Yıldırım ve Mehmet Ali Aydınlar'ın başkanlık yarışında olduğu seçimde üyeler saat 17.00'ye kadar 23 sandıkta oy kullanacak.


İnşaat sektöründen de Ant Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Okay'ın seçimlerde yedek üyelerden Mehmet Ali Aydınlar'ın listesinden aday olduğu açıklandı. 


Mehmet Okay kimdir haberi için tıklayınız


İşte Mehmet Ali Aydınlar'ın listesi:


Başkan adayı Mehmet Ali Aydınlar'ın yönetim kurulu aday listesi şu isimlerden oluştu:


Asil Üyeler: Hamdi Akın, Nezih Barut, Dursun Ekşioğlu, Şaban Erdikler, Necdet Ersoy, Faik İçmeli, Engin Keçeli, Selim Koray, Metin Şen, Recep Tanrıverdi, Cem Topçuoğlu, Mehmet Torun, Nuri Tuna, Tankut Turnaoğlu


Yedek Üyeler: Mehmet Okay, Nejat Taşdemir, Erkan Güral, Esra Kazancıbaşı Öztekin, Selim Ergüder, Hasan Tanyeli, Ekrem Eray ArdaBaşkan adayı Aziz Yıldırım'ın yönetim kurulu aday listesi şu isimlerden oluştu:


Asil Üyeler: Abdullah Kiğılı, Mithat Yenigün, Mahmut Nedim Uslu, Nihat Özbağı, Ahmet Özokur, İlhan Yüksel Ekşioğlu, Ender Alkaya, Ahmet Tahir Perek, Ömer Temelli, İsfendiyar Zülfikari, Deniz Tolga Aytöre, Mehmet Şekip Mosturoğlu, Turhan Şahin, Erhan Türkoğlu


Yedek Üyeler: Ünal Uzun, Hakan Dinçay, Mehmet Selim Kosif, Mustafa Serdar Erkan, Yalçın Haker, Metin Doğan, Selim Sapan


Bu arada, başkan adaylarından Yamen Uzun ise yönetim kurulu aday listesini kongre pan başkanlığına sunmadı.


pus