Deskar Yapı Gayrimenkul İnşaat Turizm Limited Şirketi kuruldu!

Deskar Yapı Gayrimenkul İnşaat Turizm Limited Şirketi kuruldu! Deskar Yapı Gayrimenkul İnşaat Turizm Limited Şirketi kuruldu!

Deskar Yapı Gayrimenkul İnşaat Turizm Kuyumculuk Gıda Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Behzat Gül tarafından 300 bin TL'lik sermaye bedeli ile 19 Kasım'da kuruldu


Deskar Yapı Gayrimenkul İnşaat Turizm Kuyumculuk Gıda Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Behzat Gül tarafından 300 bin TL'lik sermaye ile 19 Kasım'da kuruldu. 


Deskar Yapı Gayrimenkul İnşaat Turizm Kuyumculuk Gıda Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi iş konusu;Her türlü inşaat taahhüt işleri konut işyeri ticarethane inşaatlarını yapmak satmak kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Deskar Yapı Gayrimenkul İnşaat Turizm Kuyumculuk Gıda Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi adres: Fatih, Tayahatun Mahallesi, Tığcılar Caddesi, Rococo İşmerkezi, No:37 Kat:5 Daire: 527