09 / 08 / 2022

Devlet bankasından araba almak isteyenlere büyük imkan!

Devlet bankasından araba almak isteyenlere büyük imkan!

Ziraat Bankası, ¨Taşıt Kredisi¨ kampanyasıyla müşterilerine 48 aya varan vade seçenekleriyle ve uygun faiz seçenekleriyle kredi imkanı sunuyor. İşte detaylar...Ziraat Bankası, sıfır ve ikinci el araba almak isteyen yurttaşlar için başlattığı ¨Taşıt Kredisi¨ kampanyasıyla müşterilerine 48 aya varan vade seçenekleriyle ve uygun faiz seçenekleriyle kredi imkanı sunuyor. İşte detaylar...

Ziraat Bankası, sıfır ve ikinci el araba almak isteyen vatandaşlar için başlattığı ¨Taşıt Kredisi¨ kampanyasıyla müşterilerine yüzde 1,59’dan başlayan faiz oranıyla ve 48 aya kadar varan vade seçenekleriyle 399 bin TL’ye kadar kredi imkanı sunuyor.

Devlet bankasından araba almak isteyenlere büyük imkan!

Kampanyaya, 0 km ve en fazla 5 yaşındaki taşıtlar için başvurulabilirken, ruhsatında hususi olarak kaydedilmesi kaydıyla minibüs, kamyonet, pick-up gibi hafif ticari araçların alımını finanse etmek amacıyla da başvurulabiliyor. Ayrıca bankadan yapılan açıklamayla, araç rehninin teminat olarak alınacağı bildirildi. Araç, Ziraat Bankası lehine rehin tesis edilecek ve gerekli görüldüğü takdirde ek teminat da istenebilecek.