Çukurova Balkon

DK Dip Köşe Tesis Yönetim Hizmetleri Anonim Şirketi kuruldu!

DK Dip Köşe Tesis Yönetim Hizmetleri Anonim Şirketi kuruldu! DK Dip Köşe Tesis Yönetim Hizmetleri Anonim Şirketi kuruldu!

DK Dip Köşe Tesis Yönetim Hizmetleri Anonim Şirketi bugün Ümraniye'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Tarık Yavuz tarafından kuruldu.


Kartal’ın hemen teslim en cazip sitesinde! 364.000 TL’ye ev sahibi olun!


DK Dip Köşe Tesis Yönetim Hizmetleri Anonim Şirketi bugün Ümraniye'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Tarık Yavuz tarafından kuruldu.

DK Dip Köşe Tesis Yönetim Hizmetleri Anonim Şirketi konusu: 

Yurt içinde ve yurt dışındaki tüm özel ve resmi kuruluşların, belediyelerin, toplu konut ve sitelerin, sanayive tarım fabrikalarının, plaza, alışveriş ve iş merkezlerinin, sağlık kuruluşları, spor sahaları ve salonları, okul ve otellerin profesyonel işletmecilik, yöneticilik hizmetlerini yapmak, sosyal konut işletmeciliğini (kafeterya, havuz, fitness, büfevb.) yapmak, iç mekan ve dış çevre temizliği ile cadde, sokak temizliği, çevre düzenlemesi, peysajı, tesis yönetimi ve danışmanlığı, bakımı ve onarımı, gözetim-denetim, resepsiyon ve teknik hizmetleri ile servis hizmetlerini vermek, çöp toplama hizmetlerini yapmak ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Poligan Caddesi Buyaka 2 Sitesi 3. Blok No: 8 ÜMRANİYE