Doğal Yaşam Köyü Konutları 215 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

Doğal Yaşam Köyü Konutları 215 bin TL'den başlayan fiyatlarla! Doğal Yaşam Köyü Konutları 215 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

Firma: Saros İnşaat

Proje: Doğal Yaşam Köyü

Saros İnşaat tarafından İstanbul Avrupa Yakası Kumburgaz bölgesinde konumlandırılmış olan Doğal Yaşam Köyü konutları'nda uygun ödeme koşullarıyla depreme dayanıklı villalar 215 bin TL'den satışa sunuluyor..78 adet villadan oluşan  Doğal Yaşam Köyü  toplamda 19 bin metrekare üzerine inşa edildi. Satışı hala devam eden Doğal Yaşam köyü konutları 3'lü ve 4'lü sıra evler olarak konumlandırıldı. Villaların alan büyüklükleri teras ve bina toplamda 90 metrekare olarak tasarlandı.


Doğal Yaşam Köyü projesi içerisinde doğa ile başbaşa bir yaşam sunmak amacıyla doğal dereler, havuz ve göletler, hayvanat bahçesi ve hobi bahçeleri inşa edildi. Proje içerisinde doğal tasarımların yanı sıra türk hamamı, sauna, dinlenma salonu, buhar odası, açık-kapalı yüzme havuzu, güneşlenme terası gibi sosyal alanlar da mevcut.Teslimlerin satıştan sonra hemen gerçekleştiği Doğal Yaşam Köyü villalarının satış fiyatı 215 bin TL'den başlıyor. Banka kredili ödeme planı kapsamında 100 bin TL peşinatla 12 aydan 120 aya kadar vadelendirme seçeneklerini kullanarak konut sahibi olmak mümkün.Proje hakkında detaylı bilgilendirme için satış ofisiyle irtibata geçebilirsiniz.


Doğal Yaşam Köyü nerede?

Zeytinsuyu Caddesi, Okul Yolu, 

2. Etap, 1125 Ada 3 Parsel No:8

Kumburgaz - İstanbul


Doğal Yaşam Köyü İletişim:

Telefon: 0212 884 17 23 / 0212 885 4283

Web Adresi: www.dogalyasamkoyu.com

Tuğçe ERSOY/Emlakkulisi.com


projeye sor