06 / 07 / 2022

Dolarda analistler çıldırdı! Eski rakamlar rafa kalktı, işte yapılan yeni tahmin

Dolarda analistler çıldırdı! Eski rakamlar rafa kalktı, işte yapılan yeni tahmin

Dolar yeni haftaya da yükselişle başladı. Daha önce dolar içibn 17 TL tahminine bulunan analistler, bu rakamın daha yukarılara da çıkabileceğini düşünüyor.Dolar / TL bugüne de yükselişle başladı. Sabah saatlerinden itibaren 15.60 TL'den işlem gören dolar, öğlene kadar bu seviyede devam etti. Daha sonra ise dolarda düşüş meydana geldi.

15.54 SEVİYELERİNE İNDİ

Dolar kuru, 15.60'ı gördükten sonra öğleden sonra düşmeye başladı ve son olarak 15.54 seviyelerine kadar indi. Hal böyle olunca analistler de tahminlerini güncellemek zorunda kaldı.


 Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.