06 / 07 / 2022

Dolarda ipler koptu! Dengeler değişti, hesap kitap şaştı!

Dolarda ipler koptu! Dengeler değişti, hesap kitap şaştı!

Dolar/TL, bu sabah saatleri itibarıyla 16 TL'yi aştı. Peki dolar/TL ne kadar? Dolardaki yükseliş sürecek mi? İşte ayrıntılar...Dolar kurundaki yukarı yönlü hareket sürüyor. Geçtiğimiz günlerde dalgalı seyreden döviz kurları bugün yükselişe geçti. Dolar/TL 20 Aralık 2022'den beri ilk defa 16,15 seviyesini geçti. 

Dolarda ipler koptu! Dengeler değişti, hesap kitap şaştı! 

Haftanın ilk gününde süper tahvil beklentisiyle dalgalı seyreden Dolar/TL ipini kopardı. Dolar/TL, bu sabah saatleri itibarıyla 16 TL'yi aştı. 

Dolar kurundaki son dakika gelişmeleri yastık altında doları olanlar ve yatırımcılar tarafından yakından izleniyor. 

Peki dolar/TL ne kadar? Dolardaki yükseliş sürecek mi? Dolar yükselecek mi? İşte merak edilen o soruların yanıtları ve son dakika dolar kuru...Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.