Domsan'dan mutfak alana dizüstü bilgisayar hediye

Domsan'dan mutfak alana dizüstü bilgisayar hediye Domsan'dan mutfak alana dizüstü bilgisayar hediye

Domsan Mutfak, Mayıs - Temmuz aylarında mutfak alan müşterilerine Vestel Dizüstü Bilgisayar hediye edecek.

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Modüler mutfak sektörünün önde gelen firmalarından Domsan Mutfak 40. yılını sene boyunca düzenleyeceği çeşitli etkinlik ve kampanyalarla kutlamayı planlıyor. Bunlardan ilki olan "Tezgah Üstü Bilgisayar" kampanyasıyla Domsan Mutfak, Mayıs - Temmuz aylarında mutfak alan müşterilerine Vestel Dizüstü Bilgisayar hediye edecek.

Kadınların evde bilgisayar kullanımı her geçen gün artıyor

Türkiye İstatistik Kurumu'nun araştımalarına göre kadınların evde bilgisayar kullanım oranları 2004 yılında yüzde 5 iken 2007'de yılına gelindiğinde yüzde 20'lere ulaştı. Domsan Mutfak da bu rakamın gelecek yıllarda artmasına katkıda bulunmak adına 40. yaşında "Tezgah Üstü Bilgisayar" kampanyası başlatıyor. Domsan Mutfak bu kampanya ile çalışan kadınlarına ve ev kadınlarına mutfakta internete bağlanıp yemek tariflerine ulaşmaları, yemek pişirirken maillerini kontrol etmeleri gibi birçok farklı kullanım imkanı sağlamayı planlıyor.

Modüler mutfak sektörünün 40 yıllık tecrübesi teknolojinin Türkçesi ile el ele

Müşterilerine ve özellikle Türk kadınlarına karşı sosyal sorumluluklarının olduğunu belirten Domsan Mutfak Yönetim Kurulu Başkanı Fahrettin Kürklü, "Bu kampanya ile en geniş perakende müşteri grubumuzu oluşturan Türk kadınlarının modern hayatın içerisinde daha fazla aktif olmalarını destekliyoruz." dedi. Fahrettin Kürklü ayrıca sektördeki 40. yılları ile ilgili olarak Mutfak sektöründeki tecrübelerini Teknolojinin Türkçesi ile birleştirdiklerini belirtti: "40. Yılımız için ilk kampanyamızı Türkiye'nin teknoloji sektöründeki lideri Vestel ile gerçekleştirmekten çok memnunum. Bu kampanya bizi 40 yıldır sektörümüzün başlıca firmaları arasında tutan tüm müşterilerimize bir teşekkür hediyesidir." dedi.

Mutfak alana dizüstü bilgisayar hediye

Domsan Mutfak 26.05.2008 - 30.07.2008 tarihleri arasında başlatığı kampanya ile Türkiye genelindeki tüm mağazalarından 5 bin 850 YTL + KDV ve üzeri mutfak alan müşterilerine Vestel ONXY 1 dizüstü bilgisayarları hediye edecek.

pus