Dudu Concepts Mimarlık Ve İç Mimarlık Gayrimenkul Danışmanlık Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!


Dudu Concepts Mimarlık Ve İç Mimarlık Gayrimenkul Danışmanlık Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Hülya Kızıltaş tarafından kuruldu. Dudu Concepts Mimarlık Ve İç Mimarlık Gayrimenkul Danışmanlık Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Hülya Kızıltaş tarafından kuruldu. 

Dudu Concepts Mimarlık Ve İç Mimarlık Gayrimenkul Danışmanlık Sanayi Ticaret Limited Şirketi konusu:
3.1. Her türlü mimarlık, iç mimarlık hizmetleri vermek, şehirve imar planları hazırlamak, uygulamalarını yapmak. 3.2. Her türlü bina, büro, tesis ve yapılar ile peyzaj mimarisi ve çevre düzenlemesi alanında mimarlık, mühendislik,teknik müşavirlik hizmetleri olarak plan, proje, teknik hesaplar, danışmanlık, etüd, araştırma, tasarım, fizibiliteler yapmak. bununla ilgili hizmet grupları oluşturmak ve işletmek. 3.3. Şirket her türlü etüt, plan, proje, mimarlık, mühendislik ve müşavirlik hizmetleri, mühendislik yapıları, yerleşim alanlarında hizmet vermek ve bu konularda danışmanlık yapmak.

Dudu Concepts Mimarlık Ve İç Mimarlık Gayrimenkul Danışmanlık Sanayi Ticaret Limited Şirketi adres: Halaskargazi Mah.Şafak Sk. Çiçek Apt.No:20-22/6 Şişli