Çukurova Balkon

Dumankaya Athletic-O Towers projesinin ilk görseli!

Dumankaya Athletic-O Towers projesinin ilk görseli! Dumankaya Athletic-O Towers projesinin ilk görseli!

Firma: Dumankaya İnşaat

Proje: Atletico Towers

Dumankaya Athletic-O Towers projesinin ilk görseli emlakkulisi.com'da yayınlanıyor. Dumankaya İnşaat, Dumankaya Athletic-O Towers Bahçeşehir projesinde 131 bin TL'den başlayan daireyi ön satışa özel 98 bin 250 TL'den satıyor...


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!Dumankaya İnşaat, İstanbul Bahçeşehir'de inşa ettiği Modern Vadi Projesi'nin 3. etabı olan Dumankaya Athletic-O Towers projesini ön satışa sundu. Dumankaya Athletic-O Towers projesi 2 kule olarak inşa ediliyor.


Atletico spor kompleksinin üzerinde yükselecek olan Dumankaya Athletic-O Towers projesinde 630 adet daire ve 15 ticari birim bulunuyor. Projede ticari birimler kulelerin altında yer alacak. Dumankaya Athletic-O Towers'ta stüdyo, 1+1 ve 2+1 daire tipleri bulunuyor.


28 katlı kulenin satışa çıktığı Dumankaya Athletic-O Towers projesinde diğer kule 32 katlı olarak tasarlandı. Dumankaya Athletic-O Towers projesinde ön satışa özel 131 bin TL'lik stüdyo daireler 98 bin 250 TL'den, 205 bin TL'lik 1+1 daireler 153 bin 750 TL'ye kadar düşüyor.


Dumankaya Athletic-O Towers teslim tarihi Kasım 2016 yılı olarak belirtiliyor. Dumankaya Athletic-O Towers Bahçeşehir'de ödemeler yüzde 25 peşinattan sonra banka kredisi ile taksitli ödemeler yapılıyor.

Dumankaya Athletic-O Towers iletişim

Tel  : 0212 672 88 98 

Web: http://www.dumankaya.com/

Gülcihan YELKENCİ/Emlakkulisi.com


projeye sor