Dumankaya Athletic-O Towers'ın adı Hi-Fit Towers olarak değişti!

Dumankaya Athletic-O Towers'ın adı Hi-Fit Towers olarak değişti! Dumankaya Athletic-O Towers'ın adı Hi-Fit Towers olarak değişti!

Firma: Dumankaya İnşaat

Proje: Hi-Fit Towers

Dumankaya Athletic-O Towers'ın adı Hi-Fit Towers olarak değişti. Bahçeşehir Hi-Fit Towers projesinde daire fiyatları 155 bin TL'den başlıyor. Projede vadeli ve peşin ödemelere yüzde 20 indirim yapılıyor...

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!


Dumankaya İnşaat'ın Bahçeşehir'de yer alan Modern Vadi projesinin üçüncü etabı Athletic-O Towers'ın adı  Hi-Fit Towers  olarak değişti. Hi-Fit Towers projesinin lansmanı bu ayın ortasında yapılıyor.


Bahçeşehir Hi-Fit Towers projesinde 630 adet daire yer alıyor. Dumankaya Hi-Fit Towers projesi 32 ve 28 katlı 2 kule olarak tasarlandı. Hi-Fit Towers projesinde teslimler Kasım 2016 yılında yapılıyor.


Hi-Fit Towers Bahçeşehir projesinde peşin ve vadeli ödemelere yüzde 20 indirim yapılıyor. Hi-Fit Towers Bahçeşehir projesinde stüdyo, 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon daire tiplerine yer veriliyor.


Dumankaya Hi-Fit Towers projesinde fiyatlar 155 bin TL'den başlangıç gösteriliyor. Hi-Fit Towers projesinde stüdyo daireler 43 metrekare, 1+1 daireler 69 metrekare, 2+1 daireler 97 metrekare büyüklüğe sahip.
Telefon: 0212 672 88 98 

Web: www.dumankaya.com/Athletic-oTowers/Sayfalar/athleticotowers.aspx


projeye sor

pus