Dumankaya 'ev koçu' danışmanlığına soyundu

Dumankaya 'ev koçu' danışmanlığına soyundu Dumankaya 'ev koçu' danışmanlığına soyundu

İnşaat şirketleri, artık projeleri bitirip satmakla yetinmiyorİnşaat şirketleri, artık projeleri bitirip satmakla yetinmiyor. Satış sonrasındaki hizmetlerin de müşteriler için önemini ve farklılık yaratmanın kazandırdığını gören Dumankaya neredeyse her alanda `ev koçu' gibi mutluluk danışmanlığına soyundu. Uğur Dumankaya'ya göre firmalar, artık müşterilerine verdikleri değer kadar var olabiliyor.

İnşaat şirketleri, artık projeleri bitirip satmakla yetinmiyor. Dumankaya İnşaat, konut sektöründeki hizmet anlayışına Dumankaya Pusula ile yön verme iddiasında. Sürekli müşteri memnuniyeti parolasıyla yola çıkan Dumankaya Pusula, konut satışından teslime ve teslim sonrasına kadar ki tüm süreçte müşterilerine daha önce hiç yaşamadıkları farklı ve gelişmiş bir hizmet anlayışı sunmayı amaçlıyor.

Konut geliştirmenin yanı sıra sunulan hizmetlerde de farklılaşmanın önemini vurgulayan Dumankaya Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Dumankaya "Günümüzde firmalar müşterilerine verdikleri değer ve kendilerine duyulan güven kadar var olabiliyorlar ve kendi markalarına da o ölçüde değer katabiliyorlar" dedi.

Tek marka ile hizmet

Bu mantıktan hareketle bugüne kadar müşterilerine verdikleri hizmetleri daha da geliştirdiklerini ve `Dumankaya Pusula' markası çatısı altında topladıklarını belirten Dumankaya şöyle devam etti: "Amacımız `her aşamada mutlu ev sahipleri' ilkemizle sektörümüzde daha önce görülmemiş kalitede bir hizmet anlayışını Dumankaya müşterilerinin beğenisine sunarak sektördeki rekabeti farklılaştırmak. Gayrimenkul sektöründe olmazsa olmaz ilke, tüketicinin size duyduğu güven hissidir. Bu güven hissinin devamlılığını ancak müşterinizin memnuniyetine odaklanmış hizmetler sunarak sürdürebilirsiniz."

Ali Dumankaya: Dekorasyondan kiralamaya

Dumankaya Pusula hakkında detaylı bilgi veren Dumankaya Yönetim Kurulu Üyesi Ali Dumankaya, kendileriyle yarıştıklarını belirterek "Dumankaya Pusula'yı, mevcut müşteri hizmetleri uygulamalarımızı daha da gelişmiş müşteri odaklı yaklaşımlarla birleştirdiğimiz bir hizmetler bütünü olarak görüyoruz" dedi. Dumankaya verilecek hizmetleri şöyle sıraladı:

"Dumankaya Pusula ile müşterilerimiz, evlerinin dekorasyon aşamasından kiralanmasına, taşınmalarından, seyahat planlamalarına, araç kiralamadan tıbbi desteğe ya da konser, sinema vb. kültür sanat etkinlikleri rezervasyonlarına kadar tüm Dumankaya hizmetlerine tek bir yerden erişerek kolaylıkla faydalanabilecekler" dedi.

www.dumankaya.com web adresinden ya da çağrı merkezinden tüm Dumankaya müşterilerinin hizmetinde olan Dumankaya Pusula kapsamında Satış Sonrası Hizmetler, Dumankaya Dizayn Destek, Gayrimenkul Değerlendirme Hizmetleri, e-dairem, Asistan ve Aktivite Hizmetleri gibi birçok farklı hizmeti bir arada veriliyor.